W roku 2008 pojawią się nowe role, ale życiowe, a nie aktorskie dla wielu gwiazd. Już niebawem zobaczymy, jak z w roli mamy sprawdzą się Nicole Kidman, Jennifer Lopez i Halle Berry. Także kilka polskich gwiazd zniknie na jakiś czas z naszych ekranów.

Data dodania: 2008-01-24

Wyświetleń: 2976

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najbardziej wyczekiwana ciąża 2008 roku to oczywiście ciąża Nicole Kidman. Dla 40-letniej Nicole jest to wyjątkowe wydarzenie. Od lat bowiem stara się o dziecko. Będzie to jej i jej męża Keitha Urbana pierwsze biologiczne dziecko. Z Tomem Cruisem ma dwójkę adoptowanych dzieci: 15-letnią Isalbelle i 13-letniego Connora.

Jennifer Lopez i jej mąż Marc także zostaną już niedługo rodzicami. 39-letnia wokalistka po raz pierwszy zostanie mamą i to bliźniąt! Piosenkarz jest ojcem 14-letniej Ariany, 6-letniego Cristiana i 4-letniego Ryana. Mimo, że Jen już trzykrotnie wychodziła za mąż, twierdzi, że to właśnie Marc jest tym jedynym i to właśnie z nim stworzy kochającą rodzinę.

Także dziecko 40-letniej aktorki Helle Berry już niedługo pojawi się na świecie. Ojcem dziecka jest model Versace, Gabrielem Aubry. Aktorka ma teraz wszystko, czego tak naprawdę w życiu pragnęła. Osiągnęła sukces, ma u swojego boku przystojnego faceta i spodziewa się dziecka, o którym marzyła od wielu lat. Przyznaje jednak, że nie zamierza brać ślubu ze swoim sporo młodszym partnerem.

Baby boom dotarł także do Polski.

Bocian już niedługo zawita do 35-letniej Joasi Racewicz, dziennikarki TVN. Informację o ciąży długo trzymała w tajemnicy przed bliskimi. A to dlatego, iż poprzednie starania się o dziecko zakończyły się bolesnym doświadczeniem. Dziś jest szczęśliwa i razem z mężem Pawłem czeka na dziecko, które pojawi się już niebawem. Pani Joasia zostanie nie tylko mamą, ale także prowadzącą nowy program w TVN „Jestem w ciąży i co dalej”.

Także inna dziennikarka, 34-letnia Martyna Wojciechowska dołączyła do grona gwiazd oczekujących na przyjście na świat swojego potomka. Przypomnijmy, że Martyna była trzecią Polką, która weszła na Mount Everest i pierwszą, która uczestniczyła w Rajdzie Paryż-Dakar. Życie napisało dla niej nowy scenariusz. Martyna ma niespożyte zapasy energii, z pewnością świetnie poradzi sobie w roli mamy. Już wiadomo że to dziewczynka i że będzie miała na imię Marysia. Ojcem dziecka jest Jerzy Błaszczyk, płetwonurek i podróżnik.

Mamą już po raz drugi zostanie niebawem 31-letnia prezenterka Teleexpressu - Beata Chmielowska-Olech. Dziennikarka i jej mąż Damian Olech mają już 2-letniego synka Brunona. Na wiadomość, że urodzi im się drugie dziecko zareagowali ze wzruszeniem i radością.

Już za kilka miesięcy z ekranów zniknie na pewien czas 27-letnia aktorka Anna Dereszowska. Ojcem dziecka jest krakowski aktor Piotr Grabowski. Będzie to pierwsze dziecko Ani, a trzecie jej wybranka.

Do grona przyszłym mam dołączyła także 30-letnia Daria Widawska. Dziecko Darii i jej męża Michała Jarosińskiego urodzi się latem. Do tego czasu, a przynajmniej na razie Daria Widawska nie zamierza rezygnować z pracy.

Bedę tatą!

Tatusiami zostaną już niebawem: Karol Okrasa, prowadzący program „Kuchnia z Okrasą” oraz Pascal Brodnicki z „Pascal Po prostu Gotuj”. Karol Okrasa zostanie tatą już w marcu, wiadomo, że będzie to dziewczynka i będzie się nazywać Lena. Z kolei w kwietniu ma się urodzić dziecko Pascala Brodnickiergo i jego narzeczonej Agnieszki. Wiadomo, że będzie to syn.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena