Koce z mikrofibry to nowy rodzaj produktu, jaki są w stanie zaproponować swoim klientom firmy specjalizujące się w szyciu bielizny pościelowej. Są to koce wykonane z niezwykle delikatnego i trwałego materiału, dlatego więc w dość szybkim tempie podbiły nie tylko europejski, ale także azjatycki rynek.

Data dodania: 2012-05-08

Wyświetleń: 1769

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Grube włosie, z którego są wykonane koce z mikrofibry sprawia, że stają się one doskonałym izolatorem ciepła i sprawdzają się nawet podczas bardzo chłodnych wieczorów. Piękne aplikacje, którymi bywają ozdabiane, powodują, że wielu klientów wykorzystuje koce nie tylko do tego, by zatrzymać ciepło, ale także stara się je wykorzystać w roli nietypowego elementu wystroju sypialni czy salonu.

Fakt, że koce z  mikrofibry występują w różnych rozmiarach sprawia, że mogą one tworzyć oryginalne kompozycje nie tylko w sypialni. Piękne aplikacje z bajkami czy motywami roślinnymi mogą stać się ciekawą dekoracją pokoju dziecięcego czy pokoju gościnnego. Koce z mikrofibry doskonale sprawdzają się jako kołdra, ale także wygodne i miękkie prześcieradło. W czasie upału niewątpliwie będą doskonale nadawać się na piknik. Oferta, jaką przygotowali dla nas producenci pozwala na to, by każdy klient miał możliwość zakupić koc, który nie tylko będzie pasował do wymiarów łóżka, ale także wystroju pokoju.

W sprzedaży można znaleźć koce z mikrofibry w jednym kolorze lub takie, które zostają ozdabiane aplikacjami. Funkcjonalność, jaką dają koce z mikrofibry, klienci docenili w bardzo krótkim czasie. Po pierwsze jest to materiał, który się nie gniecie, a co za tym idzie nie wymaga prasowania. Sposoby konserwacji, jakie obowiązują koce z mikrofibry, nie są także zbytnio skompilowane, a sam produkt nie wymaga specjalnego użytkowania. Po pierwsze koce z mikrofibry nie wymagają prania chemicznego, co oznacza, że klient może prać je w zwyczajnej pralce automatycznej. Po drugie zabrudzenia, jakie na nim powstają, są bardzo łatwe do usunięcia. Ostatnim, a zarazem najważniejszym czynnikiem, dla którego warto zakupić koce z mikrofibry jest fakt, że posiadają one bardzo mocne zszycia, a więc są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a tym samym pełnią swoją funkcję przez długi czas.

Licencja: Creative Commons