Imprezy dla singli to całoroczne wyjazdy przeznaczone tylko dla osób jeżdżących w pojedynkę. Tutaj zakaz wstępu mają pary i małżeństwa z dziećmi. Single chcą wypoczywać i bawić się w swoim gronie, zarówno podczas wakacji, jak i ofert weekendowych.

Data dodania: 2012-05-04

Wyświetleń: 2625

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Uczestnicy wyjazdów dla singli, to zwykle osoby samotne, szukające towarzystwa, nowych znajomości, przyjaźni...
Wiek osób wybierających się na imprezy dla pojedynczych jest bardzo różny - są to zarówno osoby młode, przed 30-tką i po 30-tce, jak i ci nieco starsi, w wieku ok. 40, 50 i 60 lat.
Tak zróżnicowany wiek naprawdę nie przeszkadza w wypoczynku i doskonałej wspólnej zabawie. Zdarza się nawet, że to właśnie ci najmłodsi najlepiej „dogadują się” z najstarszymi - bo przecież nie wiek tu jest najważniejszy, ale znalezienie wspólnego języka, pasji, zainteresowań.

Czy uczestnicy singlowych imprez szukają raczej wypoczynku, dobrej zabawy czy drugiej połowy?
Każdy z nas jest inny, każdy singiel też jest inny - różne osoby mają więc różne oczekiwania odnośnie wyjazdu.

Dla jednych najważniejsze jest, by było wesoło, żeby można się było zabawić, wytańczyć, pożartować, napić piwka i imprezować przez całą noc... Inni nastawiają się przede wszystkim na relaks, oderwanie od pracy i codziennych obowiązków, wypoczynek w ciekawym miejscu.
Są też tacy, którzy jadą, aby kogoś poznać, poflitrtować, zakochać się... I tu rodzi się mały problem, bo zwykle na singlowych wyjazdach jest znacznie więcej kobiet, więc nie można liczyć na łączenie w pary ;)

Czy to znaczy, że samotna singielka nie ma szansy poznać na imprezie dla singli faceta swojego życia? Szansa jest zawsze, nawet, jeśli niewielka, to zawsze jest... Poza tym najlepiej nie nastawiać się na szukanie pary, ale na miłe spędzenie czasu, na nowe znajomości, przyjaźnie, na wypoczynek.

Imprezy dla singli zwykle są przygotowane tak, by uczestnicy nie nudzili się - programy singlowych wyjazdów obfitują w różne atrakcje, poczynając od kursów tańca, poprzez wycieczki, loty balonem, szusowanie na stoku narciarskim (także latem), aż do atrakcji typowo wypoczynkowych, jak seanse w jaskini solnej, relaks w saunie i jacuzzi czy zabiegi SPA.

Każdy więc powinien wybrać taki wyjazd, który mu najbardziej odpowiada - zdecydować, czy woli poleniuchować, czy też raczej wypoczywać aktywnie.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena