Zawarcie małżeństwa to jedno z ważniejszych, jeśli nie najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Mimo nakładu pracy przy organizacji, każdy stara się sprostać wyzwaniu i jak najlepiej przygotować się do tej chwili. Para młoda bardzo często nie pozostaje sama na polu boju. 

Data dodania: 2012-03-12

Wyświetleń: 1481

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons


Z pomocą przychodzi rodzina i znajomi. Mają oni doświadczenie, a co najważniejsze – kontakty i znajomości, bez których w dzisiejszych czasach coraz trudniej coś zdziałać.Podejmując się przygotowania ślubu i wesela, warto zaopatrzyć się w terminarz i dokładnie notować wszystko, co według nas jest, lub będzie do załatwienia. Dzięki temu nie zgubimy się w gąszczu przygotowań i będziemy mieli kontrolę nad tym, co się dzieje i kiedy. Czas odgrywa tu ogromną rolę. Im mamy go więcej, tym z większym spokojem możemy zapoznać się z ofertami potencjalnych usługodawców. Uwierzcie co roku pula potencjalnych firm, z którymi będziecie chcieli współpracować powiększa się.

Mając już wybraną datę ślubu i ustalone kwestie samej ceremonii w kościele, warto pomyśleć o równie istotnych sprawach, a w szczególności o miejscu, w którym odbędzie się nasze przyjęcie weselne. Sala weselna jest dziś na porządku dziennym. Korzysta z tego rozwiązania praktycznie każda młoda para. Niestety właśnie z tego powodu, coraz trudniej znaleźć miejsce spełniające nasze oczekiwania nawet na pół roku przed planowanym terminem ślubu. Jeśli już uda nam się znaleźć idealną salę, pozostaje jeszcze znaleźć zespół weselny. Okazuje się to równie trudne zadanie. Coraz więcej par rezygnuje z muzyki odgrywanej z komputera, czy płyt CD, na rzecz autorskiego wykonania znanych przebojów przez dwuosobową kapelę. I choć to szalenie ciekawa opcja, warto mieć na uwadze fakt, iż każdy zespól weselny, oferując nam swoje wykonanie danego utworu, różnić się może od oryginału wręcz diametralnie. Co za tym idzie, nie każdemu taka propozycja może się spodobać.

Jak można sobie z tym poradzić? Polecamy dużo wcześniej zgłosić się do zespołu z prośbą o próbki ich twórczości i przykładowego wykonania kilku znanych utworów. Dzięki takiemu castingowi, podejmiecie słuszną decyzję, a sala weselna już od pierwszych minut tętnić będzie dobrą zabawą, humorem nie tylko Pary Młodej ale także, jeśli nie przede wszystkim zaproszonych gości. Wszak o to właśnie chodzi, by uczcić ten dzień należycie, bawiąc się do wczesnych godzin porannych.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena