Żyjemy coraz szybciej. Potrzebujemy gotowych produktów wysokiej jakości, które szybko i skutecznie zaspokoją nasze potrzeby. Co zrobić, kiedy na ścianie, tuż przed malowaniem pojawi się rysa, a czasu na naprawę mamy bardzo mało?

Data dodania: 2012-03-02

Wyświetleń: 1480

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Po pierwsze nie panikuj! Dziura to nie koniec świata. Nie wszystko stracone. Niemal wszystko da się w prosty sposób załatać. Pytasz jak? Potrzeba jedynie chwili cierpliwości oraz odpowiedniej substancji, która wypełni ubytek.

Najprostszym rozwiązaniem tego kłopotliwego problemu jest zastosowanie szybkoschnącej masy szpachlowej. Dzięki szybkiemu schnięciu zapewnia ekspresowe prace naprawcze. Produkty tego typu, są szczególnie polecane do wypełniania wszelakich rys, ubytków i pęknięć, które muszą zostać naprawione natychmiast. Można je malować już po dwóch godzinach od nałożenia. Po prostu nanieś szpachlę i zrób sobie herbatę lub wyjdź na spacer. Po prostu poczekaj.

Doskonała przyczepność sprawia, że masy tego typu nadają się do stosowania na różnego rodzaju podłożach: gipsowych, cementowych, betonowych, drewnianych, płytach gipsowo – kartonowych czy styropianie. Najczęściej masy takie produkowana na bazie ultralekkich wypełniaczy. Oznacza to, że wykazują maksymalną zdolność wypełniania przy minimalnym ciężarze właściwym. Takie produkty idealnie nadają się także do wyrównywania powierzchni drewna przed malowaniem.

Masy takie łatwo się nakłada i szlifuje. Ponadto wykazują one doskonałą elastyczność i, co bardzo ważne, nie pękają nawet przy grubych warstwach. Dzięki temu mogą być nakładane w dowolnej grubości na pęknięcia, dziury, szczeliny i rysy. Rysa jest na zewnątrz? Również nie martw się! Masy nadają się zarówno do stosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Zapewnia śnieżnobiałe wykończenie i natychmiastowy, zadowalający efekt. Przydatny wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i skuteczna pomoc.

Licencja: Creative Commons