Podrywanie dziewczyn na imprezach dla wielu mężczyzn nie jest zbyt trudną czynnością, zwłaszcza gdy kobiety znajdują się pod wpływem alkoholu, bo wtedy łatwo sprawić, aby się nami zainteresowały. Oczywiście, jak zapewne już się domyślacie sam alkohol to zdecydowanie za mało, aby poderwać tą, która nam się podoba.

Data dodania: 2012-01-02

Wyświetleń: 1887

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Warto zwrócić przede wszystkim uwagę  na fakt, iż jak poderwać dziewczynę na imprezie wie praktycznie każdy mężczyzna, choć zdarzają się niewątpliwie wyjątki, które kompletnie nie wiedzą jak się za to zabrać. Nie mają Oni ani odwagi podejść do dziewczyny, ani rozpocząć rozmowę, ani zainteresować sobą bo po prostu są mało pewni siebie i zdenerwowani. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem może być napicie się małej ilości alkoholu, który doda nam troszkę odwagi, dzięki czemu w końcu zdecydujemy się podejść do dziewczyny.

Podrywanie dziewczyn może być  zarówno udane, jak i nieudane, ale to zależy w dużej mierze od nas samych i od naszego podejścia do danej dziewczyny. Wiadomą sprawą jest to, że na imprezie jest jednak z reguły wielu mężczyzn, a więc i  konkurencja jest znacznie większa, dlatego też musimy działać szybko i zdecydowanie, aby ktoś nam naszej lubej nie sprzątnął przypadkiem sprzed nosa.

Śmiało można jednak powiedzieć,  że podrywanie na imprezach ma duże szanse na powodzenie, gdyż dziewczyny są wtedy bardziej rozluźnione, nabierają większej ochoty na nowe znajomości, otwierają się na mężczyzn, i przede wszystkim chcą być poderwane (w innym wypadku, dlaczego przed wyjściem na impreze spędzają godziny na ubieraniu się, malowaniu etc ?)

Jak z nimi rozmawiać? Skup się na luźnych tematach takich jak imprezy,  kino czy nawet wakacje. Omijaj szerokim łukiem wszystko, co dotyczy pracy, szkoły lub studiów bo to nie jest czas i miejsce, aby o tym rozmawiać. One przyszły poznać kogoś  fajnego, pobawić się i potańczyć, czyli po prostu miło spędzić czas, nie myśląc o prozie życia. 

Oczywiście bez względu na to, czy podrywasz dziewczyne na imprezie, czy w supermarkecie od samego początku traktuj ją, jak swoją  koleżankę, a nie jako osobę, którą dopiero co poznałeś. Bądź uśmiechnięty, wyluzowany, żartuj sobie z niej i z siebie. Baw się. Spraw, abyście wspólnie świetnie spędzili swój czas. Po prostu "złap chwilę".

Licencja: Creative Commons
2 Ocena