Jest 7 błędów, które faceci popełniają przy całowaniu, a które mogą całkowicie zrujnować ten wspaniały moment. Jeżeli chodzi o całowanie to nas facetów w oczach kobiet można podzielić na 2 kategorie: tych, którzy świetnie całują i tych, którzy nie umieją całować.

Data dodania: 2011-06-21

Wyświetleń: 4334

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Niestety ku rozczarowaniu pań większość facetów zalicza się do tej drugiej kategorii, czyli tych nie umiejących dobrze całować. Na domiar złego większość tych facetów nie zdaje sobie sprawy, że gdyby wyeliminowali błędy, które popełniają w czasie całowania, to wręcz doprowadzaliby kobiety do orgazmu samym tylko pocałunkiem.

Niestety większość facetów nie ma pojęcia jak się całować namiętnie. Mało tego nie mają pojęcia nawet jak dobrze pocałować kobietę mimo iż w ich mniemaniu uważają się za kogoś kto świetnie całuje.

Jeżeli należysz do tych facetów to najwyższy czas na poznanie najczęściej popełnianych błędów w czasie całowania i wyeliminowanie ich.

1. Nieświeży oddech

Wydaje się to być oczywiste, ale jednak nie dla wszystkich. Pamiętaj, żeby zawsze mieć przy sobie gumy do żucia lub miętówki. Najlepiej także jest umyć zęby przed wyjściem z domu. Szczególnie jeżeli wybierasz się na randkę.

2. Trzymanie rąk nieruchomo

Kobieta chce się czuć pożądana. Jeżeli więc trzymasz ręce cały czas w jednym miejscu lub co gorsza wzdłuż swojego ciała w czasie całowania to wcale nie dajesz jej odczuć, że jest pożądana. Jeżeli nie sprawisz, że poczuje się pożądana to nie licz na to, że zrobisz na niej wrażenie lub ją podniecisz.

Więc używaj rąk w czasie całowania. Głaszcz ją, masuj. Możesz jedną rękę trzymać z tyłu na jej szyi podczas gdy drugą zataczając okręgi masujesz jej dolną część pleców.

3. Nadmierne ślinienie się

Z nieznanych powodów niektórzy faceci myślą, że obślinienie jej policzków, podbródka, żuchwy jest sexy. Jednak dla kobiety wcale to sexy nie jest.

4. Całowanie tylko w usta

Okaż innym częścią ciała trochę uwagi i miłości, a będzie ona w siódmym niebie. Pamiętaj o pocałowaniu jej uszu i szyi to strasznie wrażliwe na pocałunki części ciała. Nie obśliń ich jednak. Używaj samych warg przy całowaniu ich i przełknij najpierw ślinę.

5. Naśladowanie jej zamiast prowadzenie

Nie pozwól  na to, żeby to ona Ci musiała demonstrować jak się całować. To ty jesteś facetem i do ciebie należy prowadzenie kobiety.

6. Niewiedza kiedy przejść do „następnego etapu”

Czasami kobieta chce czegoś więcej niż pocałunku i dość często faceci nie wiedzą jak przejść do kolejnego etapu. Niewiedza jak przejść do czegoś bardziej namiętnego może zniszczyć cały romantyzm danej chwili. Żeby tego uniknąć możesz spróbować wspomnianego wcześniej  użycia  rąk w czasie całowania do głaskania i masowania jej. To z pewnością rozgrzeje ją do czerwoności.

7.  Niewiedza kiedy jest odpowiedni moment na pocałunek

Wybranie odpowiedniego momentu na pocałunek może być tak samo trudne dla sporej części facetów jak to w jaki sposób Ją pocałować. To co musisz zrobić to obserwować jej mowę ciała. Kobiety wysyłają facetom sygnały mówiące, że są gotowe na pocałunek. Jeżeli nie potrafisz tych sygnałów odczytać to prawdopodobnie straci ona zainteresowanie Tobą. Stanie się tak dlatego, że dajesz jej tym do zrozumienia, że nie masz doświadczenia w kontaktach z kobietami.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena