Artykuł opisujący zalety wygodnego ubioru sportowego i jego przewagę nad innymi brdziej klasycznymi stylami ubioru. Przykłady gdzie i kiedy wypada lub nie ubrać się na sportowo.

Data dodania: 2011-06-22

Wyświetleń: 1368

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Musi być wygodnie, aczkolwiek nie może być nigdy workowato. Mitem jest to, że tylko koronki na kobiecie wyglądają sexy. Podstawą jest to, żeby dresy nosić dobrze, a nie od niechcenia, bądź tylko wtedy kiedy nie mamy co na siebie włożyć. Podobnie do marynarek, żakietów, płaszczy, dresy również posiadają kobiecą wersję, a trzeba to z nich wydobyć i od razu wykorzystać! Aby dobrze wyglądać w odzieży typu dresy damskie powinnyśmy wybierać te, które podkreślają nasze najpiękniejsze – jak dla panów - części ciała, czyli mowa tu o piersiach i pupie. Starajmy się robić tak, by nosząc krótką bluzę dresową nie pokazywać brzucha, a zakryć go spontanicznie dłuższą bluzką , na przykład taką typu bokserka. Tak jest zdecydowanie modniej i przede wszystkim zdrowiej, ponieważ zakrywamy tak ważny element jak nerki.Nie tylko po domu – nie jest prawdą to, że w dresach powinnyśmy się pokazywać tylko w domu. Że jest to czymś wstydliwym wyjście na spacer w dresie, czy do sklepu po bułki. Należy jednak pamiętać o tym, gdzie można je ubrać, żeby nie popełnić dużej gafy. Odziać w dresy możemy się na przykład na czas podróży, na kawę ze znajomymi, na zakupy, na siłownię, fitness, spacer itp. Teraźniejsze trendy pokazują nam również, że dresy damskie można swobodnie połączyć ze szpilkami, co wygląda naprawdę sexy !!Nie inwestujmy w te ubrania z uwagi na to, ze będąc noszone codziennie a zarazem będąc kiepskiej jakości szybko się znoszą. Zatem wydajmy trochę więcej naszego cennego grosza, by dłużej nacieszyć się czymś tak wspaniałym jak dresy welurowe. Zaszalejmy i kupmy kilka kolorów dresów i bawmy się nimi ! Bez przekonania o dobrym wyglądzie nie będzie efektu seks appeal – jest to w 100% prawdą, że kiedy nie będziemy przekonane do tego, ze dres jest OK, to będziemy w nim wyglądać tak jak i wypadają nasze myśli o tym, czyli ŻLEEEE !.  Przekonajmy się do dresu, dres jest w porządku ! Zauważmy, że zobaczone na ulicy kobiety w dresie wyglądają świetnie, a dlaczego ?! Bo je kochają !

Ale pamiętajmy nic na siłę. Jak się do nich nie przekonamy, to nie róbmy tego na siłę.

Masz prawo do kobiecości, dlatego wybierając dresy unikaj fasonów, które są bezkształtne i w ponurych kolorach. Zaszalej i spraw sobie dres w kolorze ciepłego fioletu, a co! Zważ na to, że balerinki, których na pewno pełno masz w domu doskonale pasują do dresów przy teraźniejszej modzie.

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda!

Licencja: Creative Commons
2 Ocena