Tanie linie lotnicze lubią robić niespodzianki swoim pasażerom. Szczególnie jest to wskazane w okresie letnim, kiedy to przewoźnicy walczą o pasażerów.

Data dodania: 2011-05-20

Wyświetleń: 2053

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Obecnie samoloty to już nie tylko rozrywka dla bogaczy, a tradycyjny środek komunikacji, który pozwala znacznie zaoszczędzić nasz cenny czas. Ludzie planując wczasy, szukają od dłuższego czasów biletów lotniczych w przystępnych cenach, ciekawych miejsc i tanich hoteli. Często wybierają tak zwane tanie-latanie, czyli bez wygód, ale bezpiecznie , tanio i szybko. Poza tym lądując na mniejszych lotniskach, zwykle przewoźnicy zapewniają transfery lub istnieją autobusy wożące do miasta pasażerów. Przy lotniskach można także bukować pokoje w hotelach lub wynająć samochód.

Z Wizz Airem z Gdańska polecimy do Arthus i Goteborg. Bilet lotniczy wyniesie tylko 15 złotych. W takiej samej cenie polecimy z Katowic do Malme i Sztokholmu. Z Poznania także w tych niskich kosztach zwiedzimy Dortmund, Sztokholm i Oslo. Połączenie z Katowic do Cork będzie kosztowało 100 złotych. Z polskiej stolicy będą realizowane połączenia do Glasgow, Paryża i Doncaster a cena również nie przekroczy 100 złotych. Z Łodzi Wizz Air realizuje połączenie z Dortmundem za 30 złotych, natomiast z Wrocławia za 50 złotych. Jak widać różnorodność kierunków jest spora a ceny zachęcają do rezerwacji biletów lotniczych. Szczegóły promocji należy doczytać na stronie Wizz Airu, a za bilet najlepiej zapłacić przelewem, wtedy unikniemy dodatkowych kosztów. Poza tym węgierskie linie lotnicze od zeszłego roku zwiększyły limit bagażu do 32 kilogramów, stąd nie trudno będzie nam spakować się na wymarzone wczasy.

Easy jet również przygotowały niespodziankę dla swoich klientów. Kto czujnie śledził oferty w marcu ten mógł dokonać rezerwacji biletów lotniczych o 13% taniej niż jest to zwykle. Oferta dotyczy wszystkich lotów każdego dnia. Loty będą realizowane do 13 lipca 2011.Easy jet oferują także hity cenowe na bilety lotnicze do Paryża. Z Krakowa polecimy do tego pięknego miasta już za 105 złotych. O zaletach stolicy Francji nie trzeba nikogo przekonywać. Paryż to kolebka tradycji i sztuki europejskiej kultury. Nie sposób wyliczyć wszystkich muzeów, galerii i budynków najwyższych lotów architektury . Paryż jest także światową stolicą mody. Spacerując po zabytkowych dzielnicach i romantycznych alejach można spotkać światowej sławy artystów.

Z Krakowa z Easy jet można dostać się także do Londynu Gatwick, Belfastu, Bristolu, Edynburga i Liverpoolu. Easy jet lata jako tania linia lotnicza ale oferuje większe standardy niż niejeden przewoźnik. Na pokładach otrzymujemy darmowe posiłki, można bezpłatnie anulować rezerwację a także samodzielnie wybrać miejsce siedzenia. Te linie charakteryzują się młoda flotą i profesjonalną obsługą. Easy jet myśli o klientach z dużym wyprzedzeniem i zaszokowała swoja ofertą rezerwacji biletów lotniczych na sezon zimowy 2011/2012.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena