Czy praca w domu może być opłacalna? Czy da się zarabiać godziwe pieniądze nie mając szefa oraz stałych godzin pracy? Wreszcie czy praca w domu może stać się głównym źródłem dochodu?

Data dodania: 2011-01-24

Wyświetleń: 1447

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Odpowiedź brzmi oczywiście tak - da się, jednak nie każdy podoła takiej organizacji pracy. Przede wszystkim szef i stałe godziny pracy działają motywująco, nieprzewidywalność zarobku z kolei jest czynnikiem demotywującym. Jeśli jednak mamy w sobie samozaparcie i umiemy dążyć do odległego celu to już jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji.

Na rynku istnieją różne oferty pracy w domu, które różnią się od siebie pod wieloma względami. Jedne opisywane są, jako dorywcze jak pisanie tekstów czy oferty pracy chałupniczej, inne polegają na stopniowym powiększaniu swojego interesu jak marketing sieciowy. Statystyczna osoba jednak potrzebuje pieniędzy już. Najlepiej więc połączyć obie metody zarabiania pieniędzy, czyli pracować dorywczo aby mieć pieniądze już oraz jednocześnie budować własny interes. Słowo interes może odstraszać, lecz marketing sieciowy nie wymaga dużego wkładu oraz nie jest ryzykowny a może zająć się nim niemal każdy, wystarczy mieć pomysł na rozwój, co również nie jest rzeczą bardzo trudną.

Wyżej opisany system jest bardzo podobny do metody, jaką Robert Kiyosaki dorobił się milionów dolarów tzn. gdy przyszedł do domu po normalnej pracy na etacie, przeznaczał dwie godziny na własny biznes. Powiększanie własnych miesięcznych przychodów powinno być stopniowe i z czasem można zrezygnować z pracy dorywczej, gdy się ma rozwinięte drzewko marketingu sieciowego. Oczywiście z czasem najlepiej iść dalej i szukać innych, bardziej opłacalnych opcji dochodu by szanować swój czas i zarabiać coraz więcej.

Praca w domu przez Internet jest coraz bardziej opłacalna! Stworzenie sklepu internetowego obecnie nie jest problemem, trzeba tylko trafić na nisze, która zapewni nam popyt na towary. Trzeba wykorzystywać szansę na zarabianie w domu jaką daje nam Internet, który sam w sobie jest cennym źródłem informacji oraz dochodu.

Licencja: Creative Commons