Każdy z nas wielokrotnie podróżując miał okazję w różnych częściach Świata spotykać się z różnymi pomysłami na organizację noclegów dla turystów zwłaszcza w popularnych i licznie odwiedzanych miejscach. Na zachodzie europy bardzo popularne jest organizowanie hosteli wakacyjnych.

Data dodania: 2010-06-29

Wyświetleń: 1806

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Co ciekawe w Polsce też zaczęto organizować podobne przedsięwzięcia, jednym z nich jest Hostel wakacyjny we Wrocławiu.

Hostel Wakacyjny to nic innego jak zaadaptowany na potrzeby turystyczne dom studencki. Taki pomysł pozwala połączyć dwie jak dotąd bardzo trudne do pogodzenia rzeczy lokalizacje obiektu noclegowego w centrum miasta i przystępną cenę. Aby dołożyć do tego dobry standard pobytu firma prowadząca to przedsięwzięcie na hostel wybrała jeden z najlepszych akademików we Wrocławiu co umożliwiło stworzenie naprawdę ciekawej i przystępnej oferty dla wszystkich poszukujących taniego ale przyzwoitego noclegu we Wrocławiu. Dotąd każda z poszukujących osób musiała wpisywać w wyszukiwarki hasło noclegi Wrocław i zdawać się na los szczęścia licząc iż trafi na dobry obiekt teraz ma sprawdzoną i ciekawą ofertę pod ręką.

Hostel Wakacyjny Dizzy Daisy, bo tak nazywa się sieć zarządzająca obiektem, oferuje turystom 225 miejsc noclegowych rozmieszczonych w 1,2,3 i 4 osobowych pokojach, a więc nie jest to standardowy hostel, w którym musimy się tłoczyć w wieloosobowych pokojach. Ale kiedy mamy ochotę poznać kogoś ciekawego z innego kraju możemy udać się do tzw. common roomu gdzie wolny czas spędza wielu z zagranicznych gości obiektu. Duża ilość miejsc w połączeniu z faktem, że obiekt dysponuje salą konferencyjną sprawia, że cieszy się on dużym powodzeniem także wśród organizatorów różnego rodzaju spotkań i konferencji. Hostel Wrocław Dizzy Daisy będzie bardzo przydatny także w czasie rozpoczynającego się w lipcu festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty kiedy to do Wrocławia zjedzie mnóstwo gości zkraju i zagranicy. Spory atutem faktu, że jest to akademik wraz z przyległym teren jest możliwość zaparkowania samochodu, którą rzadko dają tradycyjne hostele. Do użytku gości jest także profesjonalna pralnia samoobsługowa a także w pełni wyposażone kuchnie umożliwiające przygotowanie posiłku.

Dlatego jak już wspominałem zamiast wpisywać w wyszukiwarki noclegi Wrocław i wybierać losowo zaproponowane przez googla obiekty lepiej odwiedzić stronę Hostel Wrocław Dizzy Daisy i dokonać rezerwacji noclegu.

Licencja: Creative Commons