Czy 50zł wystarczy nam aby dojechać taksówką na lotnisko? Teraz można to sprawdzić w bardzo prosty sposób. Tanietaxi.pl jest serwisem umożliwiającym obliczenie i zasymulowanie dowolnego kursu TAXI. Aplikacje pozwala na sprawdzenie optymalnej trasy przejazdu TAXI, wylicza nam przybliżony czas i cenę usługi. 

Data dodania: 2010-06-01

Wyświetleń: 2596

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jakie Taxi wybrać? Jak sprawdzić cenę TAXI? Czy nie zostaliśmy oszukani przez nieuczciwego taksówkarza? W serwisie tanietaxi.pl możemy znaleźć odpowiedź na te pytania. Serwis pozwala nam na obliczenie ceny dowolnego kursu taxi. Dzięki temu możemy poznać cenę uslugi jeszcze przed wybraniem numeru telefonu.

 Korzystanie z serwisu tanietaxi.pl jest bezpłatne nie musimy też zakładać konta - wystarczy wpisać skąd i dokąd chcemy się udać. Po kliknięciu na przycisk OBLICZ na mapie zostanie wyznaczona optymalna trasa przejazdu oraz obliczony przybliżony czas podróży i cena TAXI (możemy obliczyć cenę zarówno w dzień jak i w nocy). Po kliknięciu w przycisk Oferty zobaczymy listę sprawdzonych firm taksówkarskich posortowanych według ceny za interesujący nas kurs TAXI dzięki czemu możemy w łatwy sposób wybrać najciekawszą ofertę. 

Serwis tanietaxi.pl to przyjazne narzędzie dla wszystkich którzy od czasu do czasu podróżują taksówką. Korzystając z tanietaxi.pl nie dacie się oszukać, poznacie przybliżoną cenę i długość trasy jeszcze przed zamówieniem usługi, będziecie mieli dodatkowy argument przy negocjowaniu ceny taxi. Sprawdzicie ile musicie zostawić pieniędzy na powrót taksówką do domu. Znajdziecie najtańszą firmę taksówkarskim w waszym mieście. Sprawdzicie czy nie zostaliście oszukanie przez nieuczciwego taksówkarza. Polecam wszystkim osobom korzystającym z usług firm taksówkarskich na terenie Polski.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena