Już za parę chwil, za chwil parę... weźmiesz plecak swój i... właśnie, co dalej? Wakacje za pasem. Czas wypocząć od pracy i naładować swoje akumulatory. Lato, słońce, góry, morze, las... a tam ciągle nie ma nas. Nie ma? Czas to naprawić - weź urlop ruszaj na wakacje dla Singli!

Data dodania: 2007-07-09

Wyświetleń: 7475

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie będę Ci pisał, jak ważny dla każdego jest dobry wypoczynek, bo to oczywiste. By dobrze wypocząć najlepiej jest oderwać się trochę od otaczającej Cię rzeczywistości, zmienić środowisko - czyli po prostu gdzieś wyjechać. Fajnie, po prostu zaplanuj swoje wakacje - wyjedź gdzieś!Skoro czytasz ten tekst, to pewnie za bardzo nie masz z kim wyjechać... Ale, czy to jest aż tak dużym problemem? Co zrobić, by Twoje wakacje były naprawdę SUPER? Najważniejsze to to, by dobrze je zaplanować. Zastanów się jaka forma wypoczynku najbardziej Ci odpowiada. Czy wolisz wylegiwać się godzinami na nadmorskiej plaży i brązowieć na słońcu? Czy lubisz szum drzew i zapach leśnego igliwia? A może przepadasz za górskimi wędrówkami? Może uwielbiać żeglować i tygodniami spędzać czas na jachcie? A może interesuje cię zwiedzanie ciekawych miejsc? Właśnie wybór formy wypoczynku będzie miał decydujący wpływ na to czy uznasz tegoroczne wakacje za udane.Uff... wspomniałem przed chwilą o jeszcze jednej ważnej rzeczy, czyli o braku osoby z którą mogłabyś/mógłbyś się wybrać na wakacje. Wiadomo, we dwójkę zawsze raźniej. Zawsze jest z kim porozmawiać, pośmiać się czy wybrać gdzie-bądź :). Możesz namówić koleżankę, czy kumpla by pojechał z Tobą. Możesz namówić przyjaciółkę, czy przyjaciela... będzie FAJNIE... Ale co zrobić, gdy nikt zbytnio się nie kwapi, by wybrać się z Tobą? Co zrobić, gdy Wasze urlopy wypadają w innym terminie?

Wybierz się na wakacje dla Singli :)Właśnie, właśnie... czym tak naprawdę są wakacje dla Singli - to nic innego jak zorganizowany wypoczynek dla ludzi, którzy z jakiś względów wyjeżdżają w pojedynkę. Na takich wyjazdach zbiera się grupa Singli, by we własnym towarzystwie wypoczywać, bawić się i cieszyć się życiem. Wyjazdy dla Singli nie są raczej nastawione na poznawanie się rozumiane jako znajdowanie miłości (choć oczywiście i takie możliwości istnieją ;). Wakacje dla Singli to przede wszystkim metoda na dobry wypoczynek, na nawiązywanie ciekawych znajomości, przyjaźni.

Podaruj sobie odrobinę wypoczynku!Pracujesz cały rok. Na urlop czekasz z utęsknieniem. Nie spędzaj więc go w domu przed telewizorem! Nie remontuj w tym czasie mieszkania! Nie pozwól by ten czas przeminął! Znajdź sobie zajęcie, które pozwoli zapomnieć Ci o pracy i po prostu wypocząć - wyjedź z domu. Hola, hola... trochę się zapędziłem. Zapytasz pewnie: ale co to ma wspólnego z wypoczynkiem dla Singli. Hmmm... oto zasadnicze pytania: Czy czujesz się Singlem? Czy wyjeżdżasz na wakacje w pojedynkę? Czy chcesz odpocząć wśród ludzi takich jak Ty? Jeśli choć na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź była twierdząca - wakacje dla Singli są dla Ciebie doskonałą propozycją na urlop!Przepraszam... a gdzie jest moja gitara? No, ale... ja przecież nie umiem grać na gitarze ;) No to może wezmę chociaż swój plecak... i ruszam w drogę! Polenić się trochę... powdychać świeżego powietrza... uff wakacje... się rozmarzyłem, a urlop dopiero za miesiąc :)Licencja: Creative Commons