To naprawdę nie jest śmieszne. Choć właściwie jest. Moja pierwsze spotkanie z siłownią wyglądało tragicznie. Sam na sam z pomieszczeniami, ze sprzętem... Uciekłem stamtąd tak szybko, jak się dało. Był to jakiś początek, tylko kiepski, bez pomocy z drugiej strony. Na szczęście dzisiaj wygląda tu zupełnie inaczej.

Data dodania: 2009-12-04

Wyświetleń: 1966

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

To naprawdę nie jest śmieszne. Choć właściwie jest. Moja pierwsze spotkanie z siłownią wyglądało tragicznie. Sam na sam z pomieszczeniami, ze sprzętem... Uciekłem stamtąd tak szybko, jak się dało.


Był to jakiś początek, tylko kiepski, bez pomocy z drugiej strony. Na szczęście dzisiaj wygląda tu zupełnie inaczej.
Przede wszystkim teraz i ja, i każdy chętny wie, czego oczekiwać od klubu fitness. Oczekuje i dostaje to: porady, trenera, specjalistów z różnych dziedzin, uczestniczenie w ćwiczeniach z grupą, która tak samo zaczyna od początku.


Zaczyna się zawsze tak samo, czyli od początku. A dokładniej od chęci i odrobiny woli, by zadzwonić i umówić się na pierwsze przyjście. Jeśli mamy dobrze określone wymagania, specjaliści w klubach gotowi są na nie przystać, ale rzadko kiedy ktoś ma jasno określoną drogę. Zazwyczaj określony jest cel, a droga do niego bywa mozolna.


Naprawdę, możecie mi wierzyć: nic poza Waszą inicjatywą nie jest konieczne na samym początku. Myślisz może, że tylko Ty masz opory przed pokazaniem się w grupie, jak wiele lat temu na zajęciach W-F-u? Nie tylko Ty. Dlatego w klubach fitnesss w Krakowie są fachowcy, którzy natychmiast staną się twoimi doradcami. Czy w banku widziałeś nieobsłużonego Klienta? Albo czy w sklepie z ubraniami nie podchodzi do Ciebie sprzedawca, by doradzać? W klubach fitness i siłowniach czy to w krakowie w bronowicach czy w kurdwanowie również. Bez nich po prostu dokonasz złych, czasami szkodliwych dla siebie wyborów, a w najłagodniejszym przypadku uciekniesz i już nie wrócisz. A przecież fitness jest zwłaszcza dla Ciebie.


A kiedy powinno się skończyć? Dokładnie wtedy, kiedy zdecydujesz, że czas zacząć tyć i czuć się fatalnie.
Koniec ćwiczeń na dany dzień oznajmi Ci trener, a gdy będziesz już doświadczonym trenującym, sam dokładnie będziesz znać potrzeby i możliwości Twojego organizmu. Jednak na fitness w Twoim życiu zawsze powinno być miejsce. Nieznana jest nikomu górna granica wiekowa, nie eliminuje Cię tusza ani płeć. Ćwiczyć możesz zawsze i przez wiele lat. Treningi usprawniają każdy aspekt działania Twojego organizmu, ale w którymś momencie możesz dokładniej określić swoje wymagania, np. możesz zostać kulturystą.


Opcji jest wiele i nierozsądne byłoby z nich nie skorzystać. A teraz dodatkowo masz szansę skorzystać z najdokładniejszej informacji o klubach fitness w Krakowie dzięki naszej stronie internetowej. Nie zwlekaj, dołącz do nas. Nasz klub jest bliżej niż myślisz i zawsze jest po drodze.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena