Zima zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym trzeba pożegnać się z letnią garderobą i założyć coś cieplejszego, w czym nie zmarzniemy a jednocześnie nadal będziemy świetnie się prezentować. Dlatego radzimy jak modnie i z klasą wyglądać nawet przy siarczystym mrozie

Data dodania: 2009-10-29

Wyświetleń: 6109

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Płaszcze to bez wątpienia najpopularniejsze zimą okrycia wierzchnie. Noszą je i kobiety, i mężczyźni. Ale nie sztuką jest założenie pierwszego lepszego płaszcza, kunszt tkwi w takim doborze ubioru, by prezentować się na ulicy elegancko. Płaszczy w sklepach jest bez liku, są i letnie, i zimowe, męskie i damskie, jasne i ciemne, długie i krótkie, z przeróżnych materiałów.

Na ulicach królują płaszcze czarne, ale gołym okiem można zaobserwować, że coraz częściej smutna czerń wypierana jest przez kolory żywsze, bardziej dynamiczne i po prostu ciekawsze. Polki umiejętnie podchwytują trendy panujące na zachodzie i coraz częściej w niczym nie ustępują modnie ubranym damom z zagranicy. Osoba, od której styl przejmują inni to trendsetter. To ona zawsze przykuwa uwagę swoim ubiorem, to jej strojem inspirują się inni i starają się później ją naśladować. W tym sezonie trendsetterzy z upodobaniem czerpią z wzorców brytyjskich, tamtejszego dystyngowanego stylu.

Także mężczyźnie coraz częściej zastępują nudne kurtki zimowe eleganckim lub sportowymi płaszczami. Płaszcz u faceta to już nie obciach i syndrom zniewieścienia ale szyk i klasa. Polacy powoli przekonują się do mody i przywiązują coraz większą wagę do tego, jak wyglądają. Modne ubranie to podstawa sukcesu także u panów.

Pamiętajcie, zima nie musi być szara i nudna. Odrobina wyobraźni i wyczucia stylu wystarczy, aby nawet przy minusowej temperaturze zadawać na ulicy szyku. A modny płaszcz to podstawa zimowego stroju.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena