Każdy z nas potrzebuje inspiracji. Każdy z nas powinien się inspirować wszystkim co go otacza. W tej chwili jednak świat bombarduje nas taką ilością "inspirujących" rzeczy że ciężko jest znaleźć coś co ma prawdziwą wartość. I w tym miejscu pojawia się miejsce dla tego posta, a dokładniej rzecz ujmując - dla RevolutionArt Magazine. 

Data dodania: 2009-10-07

Wyświetleń: 1916

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy z nas potrzebuje inspiracji. Każdy z nas powinien się inspirować wszystkim co go otacza. W tej chwili jednak świat bombarduje nas taką ilością "inspirujących" rzeczy że ciężko jest znaleźć coś co ma prawdziwą wartość. I w tym miejscu pojawia się miejsce dla tego posta, a dokładniej rzecz ujmując - dla RevolutionArt Magazine

Sam się zastanawiam dlaczego wcześniej nie napisałem nic na temat tego przedsięwzięcia. RevolutionArt to darmowy cykliczny magazyn internetowy wydawany w formie plików PDF. Każdy może go pobrać , powielać i rozpowszechniać, a przede wszystkim inspirować się dziełami zawartymi w nim. Jest to świetna inspiracja dla artystów, modeli, projektantów, reklamodawców, fotografików, projektantów oraz, wszystkich związanych ze światem sztuki. 
Każdy numer tworzony jest wokół jakiegoś tematu przewodniego, hasła wywoławczego, przesłania które towarzyszy dziełom zawartym w magazynie. Każdy kto czuje się na siłach aby znaleźć się pośród twórców tego magazynu również może to zrobić. Wystarczy zmierzyć się z tematem do następnego numeru. Najbliższy temat to: "RECYCLE", a termin nadsyłania prac to 15 październik 2009 - tak więc radzę się pospieszyć lub poczekać na kolejny temat. 
To już chyba wszystko. Chyba wszystko co chciałem napisać o tym magazynie. Mam nadzieję że każdego kto nie wiedział o jego istnieniu przekonałem do zerknięcia na przynajmniej jeden z numerów (wydanych zostało już 20). Zapewniam was że, po obejrzeniu jednego będziecie chcieli więcej. Tak więc każdego oglądacza zapraszam do oglądania, a każdego twórcę zachęcam do tworzenia. 

Strona internetowa: RevolutionArt Magazine
Pobieranie magazynu: Download

Licencja: Creative Commons
2 Ocena