Czy do ślubu pojedziecie samochodem kolegi, ojca, czy wynajmiecie piękny zabytkowy samochód do ślubu zależy tylko od Was. Po lekturze tego artykułu łatwiej Wam będzie podjąć odpowiednią decyzję.

Data dodania: 2009-09-30

Wyświetleń: 2770

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

To że piękny samochód do ślubu jest równie ważny jak dobrze skrojony garnitur czy przepiękna suknia wiedzą wszyscy. Ale zanim do tego ostatecznego dnia dobrniemy nasunie nam się wcześniej pytanie jakie auto wybrać? Czy samochód na nasz ślub będzie pożyczony od ojca? Od przyszłego teścia? Czy może zawiezie nas kolega? Zwykle ojciec, teść i kolega mogą zaoferować jedynie auto które znajdziecie na każdym większym parkingu centrum handlowego. Innymi słowy nie będzie ono wyjątkowe. Co innego gdy podjedzie piękny odrestaurowany zabytkowy samochód do ślubu w stylu retro. To gwarantuje Wam nieocenione wrażenia w czasie jazdy oraz podziw zgromadzonych gości. Wśród oferty wynajmu zabytkowych aut do ślubu znajdziecie auta z całej historii zabytkowej motoryzacji. Rozpoczynając od aut z lat dwudziestych które charakteryzują się kanciastą budową i najczęściej drewnianymi szprychowymi kołami
(np. Ford A z roku 1929), przez auta w stylu Al-Capone, które swoimi zaokrąglonymi kształtami w latach trzydziestych robiły ogromne wrażenie (np. Buick Special Sedan z roku 1937). Dalej idąc wchodzimy w erę tzw. "skrzydlaków" czyli aut z epoki Marylin Monroe i Elvisa Presleya (np. Cadillac DeVille z roku 1963), już 2 lata później auta znów zaczynają przybierać bardziej kanciaste kształty (np. Cadillac Fleetwood 1965). Pod koniec lat 60-tych i na początku lat 70-tych wchodzimy w erę samochodów typu muscle-cars, czyli dwudrzwiowych ogromnych coupe o montrualnych silnikach i mocach (np. Buick Riviera 1972). Przyglądając się tym autom każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, bo przecież ślub i wesele ma się wg teorii raz w życiu. A auto na ślub w tym wyjątkowym dniu musi być równie dostojne, niepowtarzalne i piękne jak Para Młoda.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena