Pogoda robi się coraz brzydsza się w coraz gorszą, temperatura spada a dni są coraz krótsze – nie możemy się dziwić, mamy w końcu jesień, oprócz tej w pogodzie dotarła już kalendarzowa

Data dodania: 2009-09-25

Wyświetleń: 2645

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pogoda robi się coraz brzydsza się w coraz gorszą, temperatura spada a dni są coraz krótsze – nie możemy się dziwić, mamy w końcu jesień, oprócz tej w pogodzie dotarła już kalendarzowa. Pierwsze dni jesieni jest to najlepszy czas na kupno butów na jesień i zimę – wiadomo że muszą to być botki i kozaki.

W tym roku w butikach odszukamy bardzo wielki wybór botków i kozaków. Wielką popularnością między klientem cieszą się takie kozaki jak: kozaki oficerki, kozaki muszkieterki, kozaki saszki, kozaki klasyczne na płaskim obcasie, kozaki na obcasie i kozaki śniegowce. Wśród tych modeli odszukamy buty w różnych kolorach, wiadomo że najbardziej modne (już tradycyjnie) są czarne kozaki, ale w tym sezonie będą również bardzo modne kozaki w odcieniach szarości, granatu i brązach. Kozaki, które w tym roku można kupić w polskich sklepach, są tak uniwersalne, że pasują do każdego stroju.

Można takie buty zakładać zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje.
Kozaki saszki są bardzo ciekawym modelem kozaków dlatego że nie mają żadnego zapięcia! Są to kozaki typowo wsuwane, ich cholewka jest marszczona poprzez całą długość.

Kozaki saszki pięknie pokazują się z krótkimi spódnicami i grubymi rajstopami oraz z wąskimi spodniami – w szczególności gdy są na te spodnie naciągnięte. Kozaki saszki występują we wszystkich kolorach, jednak najmodniejsze są w czarne i białe. Kozaki te przeważnie dochodzą do połowy łydki, zdarzają się też krótsze modele tych butów, ale są już mniej popularne.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena