Każdy z nas spędza wakacje w domu, nad morzem, w górach, nad jeziorem czy u rodziny. Wielu marzy o tym aby być chociaż jeden dzień spędzić w lesie tropikalnym i pływać w jasnoniebieskiej wodzie. To marzenie może się spełnić w Tropical Island pod Berlinem.

Data dodania: 2009-09-08

Wyświetleń: 1910

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Każdy z nas spędza wakacje w domu, nad morzem, w górach, nad jeziorem czy u rodziny. Wielu marzy o tym, aby być chociaż jeden dzień spędzić w lesie tropikalnym i pływać w jasnoniebieskiej wodzie. To marzenie może się spełnić w Tropical Island pod Berlinem.

Tropical Island jest największym w Europie parkiem rozrywki umieszczonym w hali produkującej w XX wieku sterowce. Jest to połączenie lasu tropikalnego i Aquaparku. Atrakcjami czekającymi na odwiedzających tropikalną wyspę są między innymi: Laguna Bali, w której można się poczuć jak w samym sercu tropików, plaża wraz z Morzem Południowym i wioska tropikalna stworzona z oryginalnych budowli z Bali, Borneo, Tajlandii i Samoa. Każdego dnia, gdy słońce zniknie za horyzontem na specjalnych, wodnych scenach zaczynają się występy.

Do dyspozycji odwiedzających są zjeżdżalnie, jacuzzi, wodospady, jaskinie i wiele więcej miejsc wzorowanych na wyspach. Tropikalna wyspa marzeń jest otwarta codziennie przez całą dobę, można wykupić namiot lub domek letniskowy aby spędzić noc jak na plażach Tajlandii.

Tropical Islands jest spełnieniem marzeń o prawdziwej tropikalnej wyspie w samym sercu Europy.

Pozwólcie uwieść się wspaniałym przygodom wraz z całą rodziną, czy przyjaciółmi. Poznajcie tam nowych znajomych.

Przygotujcie się na czas pełen beztroski, zabawy i radości razem z innymi. Zapomnicie  o szarości dnia powszedniego i naładujecie baterie pozytywną energią.

 Serdecznie zapraszam do fascynowania się różnoraką florą, fauną i budownictwem wyspy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena