Fotografia okolicznościowa to w ostatnich latach świeży temat, jeden z popularniejszych tematów przedstawianych w a także prasie. Również internet nasycony jest ofertami fotografów ślubnych, zachęcających do korzystania ze swych usług. Którego więc wybrać?

Data dodania: 2009-09-07

Wyświetleń: 2495

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Fotografia okolicznościowa to w ostatnich latach świeży temat, jeden z popularniejszych tematów przedstawianych w a także prasie. Również internet nasycony jest ofertami fotografów ślubnych, zachęcających do korzystania ze swych usług. Jedni stawiają na niski koszt, inni na profesjonalną obróbkę, trzeci na ilość. Którego więc wybrać?

Fotografia ślubna powinna niewątpliwie odpowiadać naszym wyobrażeniom, a więc najczęściej powinno się poświęcić większą ilość gotówki aby mieć zdjęcia ślubne z prawdziwego zdarzenia. dobrze jest na samym początku zwracać uwagę na to, co fotograf ma do pokazania, jakie jest jego spojrzenie i nastawienie do zawodu - warto więc wpierw obejrzeć galerię - unaocznia ono smak fotografa, tedy informuje nas o tym o tym jakich zdjęć możemy się spodziewać. Omijajmy takich, którzy prezentują zdjęcia banalne, powielają ujęcia, pozy. Fotografia ślubna musi być niecodzienna,zapisywać powinna każdą parę w sposób odmienny i indywidualny, nie zaś powtarzalny. Zdjęcia ślubne muszą być zaskoczeniem. Powinno się więc wybrać dobrego fotografa, który ma nowe spojrzenie na fotografię ślubną. Warto jest także zwrócić uwagę, nasz kandydat robi zdjęcia ślubne w plenerze, bo to właśnie plenery są najbardziej popularne. Warta uwagi jest także klasa robionych ujęć, bo jeśli chodzi o ilość, nie zawsze jest ona jednoznaczna z dobrą pamiątką z zaślubin. Lepiej jest mieć mniejszą liczbę fotografii, lecz zróżnicowanych, świetnej jakości i pięknie oprawionych, aniżeli ogromną liczbę tych samych zdjęć, niewartych ni jednego obejrzenia.

Zachęcam wszystkich do do rozważnego wyboru osoby, której zaufają. Na tak ważnej pamiątce nie warto oszczędzać. Znacznie prościej jest dobrze poszukać, poświęcić trochę czasu i być zadowolonym niż do końca życia żałować błędnego wyboru.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena