Czy mycie i porządek są potrzebne człowiekowi? Z pewnościa tak! Czy ego jest zainteresowane porządkiem i czystością. Na pewno nie! Poczytaj dlaczego tak jest.

Data dodania: 2009-08-23

Wyświetleń: 2815

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mycie i porządkowanie

Wszystkie zjawiska, których doświadczamy, zawsze zachodzą  w skali kosmicznej makroświatu i w skali  mikro czyli w naszym widzialnym świecie.

Oczyszczaniu poddajemy się co dzień w naszej rannej i wieczornej toalecie. Większy wymiar oczyszczania ma kąpiel całego ciała w wannie, pływalni, morzu czy rzece. Ziemia przechodzi też czas mycia podczas deszczu. To kosmiczne oczyszczanie jest połączone z napełnianiem ziemi dobroczynną wodą, potrzebną dla życia roślin, zwierząt i ludzi.

Czy my myjąc się napełniamy nasze ciała dobroczynną wodą?

Co dzień powinniśmy pić czystą zdrową energetycznie wodę aby oczyścić nasze wewnętrzne organy. Nie tylko czystość zewnętrzna jest nam potrzebna ale też wewnętrzna dla zachowania korzystnej synchronizacji. Każdy jej brak tworzy dysharmonię w ciele, co odbija się na nasze życie.

Jesteśmy ciałem - umysłem -  duchem. Te trzy aspekty osobowości powinny być oczyszczane aby nie powodować dysharmonii. Ciało stanowi zaledwie 3%  całej  osobowości. Zajmowanie się tylko ciałem jest pomyłką, gdyż 97% osobowości pozostaje nie dostrzegana i tym samym nie oczyszczana.

To tak jakbyśmy pozostawili dom bez sprzątania, remontu i malowania przez 70 lat z wyjątkiem elewacji zewnętrznej - na pokaz. Podobnie będzie wyglądać nasza wewnętrzna osobowość, której nie dostrzegamy.

Umysł potrafi wyprodukować niezliczoną ilość „śmieci mentalnych", które latami zalegają w naszym mózgu. Tworzą złogi energii ( zagęszczenie), które projektuje się na cały organizm. Zbyt duża gęstość energii w danym organie ciała pochodząca z umysłu powoduje choroby. Rak - to zwitek bardzo niskiej energii, stwarzający guz.

Organizm nie jest w stanie sam sobie poradzić ze sprzątaniem ciała w przypadku ciężkich chorób i trzeba mu w tym pomóc. Zwiększenie wydajności systemu immunologicznego przywraca zachwianą równowagę w organizmie.

Bardzo skutecznym środkiem oczyszczającym jest MMS - tropfen, który w szybkim czasie przywraca sprawną ochronę organizmu, poprzez 100 krotne zwiększenie systemu odpornościowego. Jest rewelacyjnym środkiem do mycia i sprzątania ciała z zanieczyszczeń toksycznych.

Przyczyna powstawania korka energii znajduje się w wyprodukowanych przez umysł myślokształtach, które prowadzą do groźnych chorób i konfliktów. Każda myśl ma swoją formę. Tworzy w umyśle obraz. Podsycana jest emocjami naszych zmysłów. Tak wytworzony myślokształt pochodzący z naszych marzeń i pragnień, potrzebuje miejsca i materiału z którego można coś wytworzyć.  Narzędziem tworzenia myślokształtów jest dar myślenia. Zwierzęta nie myślą i dlatego nie chorują ani nie mają problemów te, które żyją w środowisku naturalnym na wolności.

Człowiek poprzez myślenie stworzył sobie problemy i choroby. Negatywne myśli są zarodkiem chorobotwórczym. W dobie telewizji i komputerów jesteśmy bombardowani niesamowitą ilością informacji, która musi znaleźć swoje miejsce w naszym mózgu. Ten nadmiar informacji zapycha nasz biologiczny komputer - mózg i dlatego ludzie chodzą coraz bardziej zakręceni, gdyż nie potrafią logicznie i szybko myśleć. Podobnie dzieje się z zapchanym plikami komputerem mechanicznym.

Mózg z nadmiaru informacji wygląda jak zapchany do granic możliwości śmietnik. Potrzebą na dzień dzisiejszy jest oczyszczenie mózgu ze złogów informacyjnych. Gdy tego nie zrobimy, to ciało odpowie chorobą  a życie wytworzy nam problemy i konflikty.

Posprzątanie umysłu polega na usunięciu bezużytecznych programów mentalnych oraz zainstalowanie nowych kodów. Wiąże się to ze zmianą świadomości. Wymianie podlegają kody mentalne, które straciły swoją aktualność.

Marzenia i pragnienia przywiązują nas do koła karmy, gdyż wytworzone myślokształty muszą być zrealizowane.
Nie chcieć nic dla siebie oznacza płynąć z naturalnym czasem i poddawać się woli Boga. Za marzeniami zawsze kryje się własna korzyść. Twórcą myślokształtów jest zawsze umysł ego zainteresowany  tylko własnym przeżyciem. Jeśli nie otrzyma pożywienia, musi zniknąć. Żyjąc tu i teraz pozbywamy się tworzenia myśli. Wchodzimy w obszar ducha, który nie potrzebuje oczyszczania. To jest światło, co rozjaśnia wszystkie ciemności.

Porządkowanie osobowości i mycie ciała jest drogą do osiągnięcia statusu bycia Autentycznym Człowiekiem. Ten proces nie może trwać w nieskończoność, gdyż remont domu  zawsze ma swój koniec. Po generalnym remoncie przychodzi czas na odpoczynek. Nasz system obronny jest w stanie sobie poradzić w każdej sytuacji, gdyż do tego jest stworzony. Gdy pozbędziemy się ego, to pozostanie ta część umysłu, która jest w zgodzie z wolą Boga. Sam Bóg zadba o nasz system ochronny i żadna choroba ani konflikt nie będzie miał miejsca.

Rezonans „Ciało - Umysł - Duch" (CUD) jest drogą wyjścia z problemów naszego życia. Wiedza absolutna będzie podstawą wiary jako przekonanie a nie wiara bez potwierdzenia. Pewność to przekonanie o słuszności obranej drogi. Kosmos oznacza porządek, który jest wzorcem dla nas ludzi zagubionych w chaosie tego świata.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena