Każdy człowiek chce dożyć do ograniczenia swoich kosztów działania. Jedną z najistotniejszych dziedzin dla nas są wydatki na telefony i internet. Internet wychodzi nam naprzeciw proponując telefonie VoIP pozwalającą na znaczne obniżki kosztów za telefon, korzystając z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do sieci. Oprócz możliwości dzwonienia, zyskujemy usługę faxu.

Data dodania: 2009-06-05

Wyświetleń: 2384

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nowoczesna siec Tartel pozwala na wykonywanie darmowych lub tanich połączeń wszędzie tam gdzie jest dostęp do internetu. Wystarczy mikrofon i słuchawki lub bramka VoIP, aby korzystać z usługi. Mamy możliwość zakupu numeru stacjonarnego za zaledwie 1 zł . Cena za min. połączenia na krajowe stacjonarne wynosi 0,0574 gr netto,a komórki zaledwie 0,3197 gr netto. Wszystkie połączenia w ramach naszej sieci są bezpłatne. Nie ma potrzeby opłacania abonamentów, a środki na koncie są ważne przez pełen rok. W przypadku większego ruchu telefonicznego oferuje atrakcyjne upusty

W nowoczesnej telefonii internetowej nie trzeba kupować dodatkowo urządzenia faksowego by móc odbierać lub wysyłać faksy. Wystarczy po zalogowaniu się do własnego profilu z menu wybrać "Wyślij faks". Aby to zrobić należy przygotować dokument w postaci pliku PDF (do 1 MB). Taki plik można wysłać na dowolny polski numer faksowy. W planach jest już poszerzenie usługi również o numery zagraniczne. Koszt wysłania faksu to koszt połączenia z numerem faksowym. Za faks 1-2 stronicowy zapłacimy średnio 7-14 groszy netto.

Obok usługi wysyłania faksów istnieje możliwość ich otrzymywania. Aby z niej skorzystać należy wykupić numer faksowy z wybranej strefy numeracyjnej. Koszt numeru faksowego wynosi zaledwie 14.75 zł netto za rok użytkowania usługi . W przypadku większej ilości usług istnieje możliwość negocjacji cen. Wysłany do nas faks przychodzi automatycznie w postaci pliku graficznego TIF na wskazany wcześniej adres e-mail. Jest to bardzo duża wygoda, ponieważ taki faks można odebrać w zasadzie w dowolnym miejscu, gdzie jest możliwość odbioru poczty elektronicznej.

Telefonia VoIP pozwala na znaczące obniżki kosztów połączeń, uwalniając od abonamentów wymuszających płacenie stałego abonamentu. Możemy być pewni, że najbliższe lata będą czasem dynamicznego wzrostu dla telefonii internetowej. Usługa jest już realną konkurencją dla tradycyjnych operatorów telekomunikacyjnych.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena