Jak znaleźć własne lokum gdy ceny nieruchomości wciąż szaleja, wartość metra kwadratowego mieszkania przekracza granicę rozsądku, a dostęp do materiałów budowlanych jest co raz trudniejszy? Zobacz do środka, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Data dodania: 2007-05-23

Wyświetleń: 8525

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zewsząd słyszymy, że ceny nieruchomości ustabilizują się jeszcze w tym roku. Jednak sytuacja wydaje się być zupełnie inna. Wciąż rosnące ceny materiałów budowlanych uniemożliwiają owa stabilizację, a brak rąk do pracy powoduje dodatkowe koszty. Tak jest również w stolicy Podbeskidzia, Bielsku-Białej. Początkiem tego roku cena metra kwadratowego mieszkania w nowym budownictwie wahała się w granicach 3200 - 3500 zł. W chwili obecnej jest to 3700 - 4500 zł. Mimo tak dużej ceny ciągle cieżko jest znaleźć mieszkanie o powierzchni około 50 mkw. Inaczej ma się sytuacja z nieco większymi lokalami, mierzącymi 60 i wiecej mkw. W tym przypadku możemy wybierać niemal dowoli jednak należy pamiętać, że cena takiej nieruchomości jest dość znaczna.

Mając powyższe na uwadze wiele osób zastanawia się nad budową własnego domu. Dostępnych jest mnóstwo publikacji porównujących koszty takiego przedsięwzięcia. Największym jednak problemem jest znalezienie działki. Miasto Bielsko-Biała położone jest wśród przepięknych gór i fantastycznym wyjściem byłoby postawić dom na działce widokowej. Taki plan ma oczywiście swoją cenę lecz należy pamiętać, że działka z widokiem na góry bardzo szybko przybiera na wartości.

Obojętnie czy szukasz mieszkania Bielsko-Biała czy pięknej widokowej działki Bielsko-Biała, miejscem godnym polecenia jest www.nieruchomosci.bielsko.pl. Znajdziesz tam oferty nieruchomości Bielsko-Biała pochodzące z miasta Bielsko-Biała i okolic. A jeśli chcesz zamieścić swoją ofertę, hmmm, nic prostszego wystarczy się zarejestrować, co zabiera dosłownie chwilę, i wypełnić mały formularz. Najważniejsze, że swoją ofertę wraz z 4 zdjęciami dodajesz zupełnie za darmo!                                                                                                                       

Licencja: Creative Commons
0 Ocena