Zbliża się Dzień Dziecka. Poszukując rozwojowych prezentów możesz znaleźć bajki czytane przez lektora.

Data dodania: 2009-05-29

Wyświetleń: 3392

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wkrótce Dzień Dziecka. Wypadałoby zrobić dzieciakom jakiś ciekawy i niecodzienny prezent. Założę się, że chcesz aby to było coś takiego co ma wpływ na rozwój Twojej pociechy. Najlepiej jakby Twoje dziecko mogło, dzięki temu co mu zaofiarujesz, kształtować swoje potrzebne w przyszłości umiejętności.

Wydawałoby się, że dzieciaki nie mają zbyt wielkich wymagań. Najlepiej jak taki prezent rozbawi, ale i pobudzi Twoje dziecko do zabawy z rówieśnikami. No i najważniejsze, Ty chcesz odpocząć po ciężkim dniu...

Mam więc propozycję, która wydaje się pasować tutaj idealnie - bajki w wersji audio.

Proponuję bardzo ciekawe bajki, za które możesz zapłacić sms-em i natychmiast pobrać je na swój komputer. Da się to zrobić prościej?

Bajki od zawsze rozwijają dziecięcą wyobraźnię, inteligencję i kreatywność, co ma wspaniały wpływ na ich dalszy rozwój. Dzięki bajkom do słuchania dzieciaki można oderwać od monitora komputera, czy ekranu telewizora. Słuchanie bajek wciąga i zajmuje Twoje dziecko, a Ty zyskujesz kilka chwil spokoju i możesz zająć się czymś innym, własnym, albo wspólnym z partnerem, partnerką ;-)

Sprawdź ofertę bajek za sms-y, zobacz bestsellerowe wydania bajek audio.

Wykorzystaj szansę by podarować swemu dziecku radosne chwile z baśniowymi bohaterami, a sobie odrobinę relaksu. Wszystko dzięki najpiękniejszym bajkom czytanym przez lubianych i rozpoznawalnych aktorów.

Zakupy online jeszcze nigdy nie były tak proste i tak szybkie. Zapewnij swojemu dziecku atrakcyjną i kreatywną rozrywkę sms-em dla dobra Twojej pociechy.


Licencja: Creative Commons
0 Ocena