Artykuł opisuje serwis społecznościowy Zgarniam.pl umożliwiający tanie, ekologiczne, bezpiecznie podróżowanie po Polsce i Europie.

Data dodania: 2009-04-15

Wyświetleń: 1819

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W skrócie o ZGARNIAM.pl

Aktualnie ekologia i oszczędność to nie tylko moda. Dzięki serwisowi ZGARNIAM.pl jego użytkownicy przyczyniają się do:

zmniejszenia ilości wydzielanych przez samochody trujących substancji i poprawy kondycji środowiska

poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez zmniejszenie natężenia ruchu, a przez to ograniczenie korków

umożliwienia innym podróżowania z sobą,, przy czym nawiązują wiele nowych, ciekawych znajomości z osobami, którym działania zmierzające w kierunku ochrony środowiska nie są obojętne.

O co w tym chodzi? Niby normalny autostop.

Nie możemy porównywać Zgarniam.pl do zwykłego autostopu. Zgarniam.pl umożliwia bowiem w przeciwieństwie do łapania stopa na drodze podróżowanie bezpieczne, wiemy z kim wsiadamy do samochodu - osoba z którą jedziemy posiada jakąs historię i opinię w serwisie, a w razie zdarzenia w którąkolwiek stronę serwis Zgarniam.pl posiada mechanizmy zaimplementowane przez firmę TeleIT.pl tworzącą, projektującą serwisy internetowe umożliwiające dotarcie do Zgarniacza lub Zgarnianego.

Jak oszczędzać na podróżach?

To jest proste wystarczy zarejestować się w serwisie zgarniam.pl, a w razie kłopotów poprosić serwis, pogotowie komputerowe Szczecin serwis it
i zapisać się do tras dostępnych w serwisie - teraz tylko akceptacja Zgarniającego i jedziemy wygodnie i taniej niż w PKP oraz taniej i sympatyczniej niż w pojedynkę.

Ilu Was jest?

Na chwilę obecną około 100 , aczkolwiek nasza społecznośc się stale powiększa doceniając funkcjonalności takie jak rysowanie trasy, czy opinie dla użytkowników a także trasy cykliczne i dostępność serwisów dla telefonów komórkowych czy urządzeń PDA a także kanały ATOM/RSS z trasami. Oczywiście nasi Zgarniacze i my sami promujemy serwis szczególnie przez polecanie go:

poinformuj o serwisie www.Zgarniam.pl swoich znajomych, a w szczególności: studentów dojeżdzających na zajęcia spoza miejscowości, w której znajduje się uczelnia

osoby, które dużo podróżują po Polsce, np. studiując lub dojeżdzając do pracy,

znajomych przedstawicieli handlowych - dzięki Zgarniam.pl mogą oni bez obniżenia wydajności pracy (a nawet zwiększając bezpieczeństwo podróżowania) zarobić drugą pensję ;-)

wstaw link do profilu posiadanego w Zgarniam.pl do stopkek (podpisów) postów forów internetowych

wstaw bannerek z odnośnikiem do swojego profilu na swoją stronę www lub bloga

możesz promować nas także przez link do strony głównej serwisu Zgarniam.pl zarówno na forach internetowych jak i swoich stronach www, bannerki i kod linków tekstowych mieszczamy w sekcji linki do Zgarniam.pl, pamiętaj im nasza społeczność jest większa tym większe szanse na Zgarnięcie i Zgarnianie.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena