Profil Użytkownika

Praca

Energia odnawialna, kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe

Pokaż więcej

Koniec ery paliw kopalnych

Rodzaj: Wiedza

Zasoby paliw kopalnych na ziemi wyczerpują się. Jak twierdzą analitycy tego rynku, wystraczy ich na około 30-60 lat. W najbliższej perspektywie jesteśmy zdeterminowani do szukania innych alternatywnych sposobów produkcji energi.

Budowa elektrowni OZE a warunki zabudowy

Rodzaj: Wiedza

Nowa ustawa o odnawialnych źródłach energii jest jeszcze w projekcie. Na jesieni ubiegłego roku zakończyły się jej konsultacje społeczne. Budzi ona wiele kontrwersji. Specjaliści twierdzą, że potrzebuje wielu dużych zmian. Zobaczmy, co ona przewiduje dla OZE w swoim projekcie.

Dotacje na kolektory słoneczne

Rodzaj: Wiedza

Wielu potencjalnych zainteresowanych energią odnawialną nie ma pojęcia, iż instalując kolektory słoneczne, może ubiegać się o 45% zwrotu z przeprowadzonej inwestycji. Dowiesz się, jakie korzyści masz z zakupu i użytkowania kolektorów słonecznych.

Gdzie można stawiać turbiny wiatrowe

Rodzaj: Wiedza

Elektrownie wiatrowe stają się coraz bardziej powszechne. Ich instalacją na swoich terenach jest zainteresowanych wiele gmin w Polsce. Gdzie zatem opłaca się stawianie takich eletrowni wiatrowych i jakie korzyści z tego tytułu mają gminy, dowiesz się w tym artykule.

Profil

Tomasz Warzecha

Autor
Napisz wiadomość
Energia odnawialna, kolektory słoneczne, elektrownie wiatrowe
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:28595

Data urodzenia:
1999-01-17
Dołączył:
2013-01-17 20:46:31
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
07-02-2013