Profil Użytkownika

Gadżety jako prezent od firmy

Rodzaj: Wiedza

Firmy ubezpieczeniowe w swojej działalności rynkowej wykorzystują gadżety, które wręczają swoim klientom jako prezent. Rozmowa sprzedażowa nie należy do najłatwiejszych, w związku z czym gadżety spełniają w niej rolę wspomagającą proces sprzedaży. 

Długopisy reklamowe - świetny pomysł na skuteczną promocję

Rodzaj: Wiedza

Popularne hasło: „reklama dźwignią handlu” ma w sobie wiele prawdy. Dziś zarówno duże koncerny i międzynarodowe marki, jak i drobni przedsiębiorcy czy kilkuosobowe firmy promują swoje wyroby oraz usługi. 

Sposoby na odstraszenie ptaków

Rodzaj: Wiedza

Ptaki, choć często mają miły, sympatyczny wygląd - nierzadko dają się we znaki ludziom, którzy mają mieszkania i chcą chronić je przed zanieczyszczeniami. Okna, parapety, gzymsy wielokrotnie mogą stawać się ofiarą ptasiej "okupacji".

Montaż czujników gazu

Rodzaj: Wiedza

Gaz jest bardzo wydajnym nośnikiem energii. Stąd też rezygnacja z gazu jest decyzją, na którą niewielu lokatorów się może zgodzić. Elektryczność jest droższa w eksploatacji, natomiast jest mniej wydajna.

Jonizacja wody

Rodzaj: Wiedza

Oprócz czyszczenia i uzdatniania wody za pomocą filtrów i innych specjalnych urządzeń, można również pomyśleć o zastosowaniu specjalnego sprzętu w postaci jonizatorów.

Profil

ap greff

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
54
Kod partnerski:
/p:27645

Data urodzenia:
1998-09-24
Dołączył:
2012-09-24 13:21:43
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
04-10-2013