Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Przepis na życie: Składniki: 6 filarów poczucia własnej wartości Brandena, 7 nawyków skutecznego działania Coveya 14 kardynalnych prawd rozwoju duchowego przyprawy: wiara w to, czego nie widać i analiza tego, co można odebrać pięcioma zmysłami Wykonanie: Ćwicz codziennie, w każdej sytuacji, w jakiej się znajdujesz, bez względu na pogodę. Dla mnie bomba:-) Spróbuj, może Tobie też będzie smakowało:-)

Moja praca to

Jestem trenerem, szkoleniowcem i terapeutą. Pomagam ludziom odnaleźć ich zagubioną wewnętrzną siłę. Oprócz klasycznych metod psychologii, psychoterapii czy NLP często korzystam z niekonwencjonalnych narzędzi np. numerologii, pracy z energią czy technik wizualizacyjnych.

Moje zainteresowania

Fizyka, chemia, biologia, fizjologia ... generalnie nauki, które za pomocą "szkiełka i oka" opisują człowieka i jego rzeczywistość. Dla równowagi wczytuję się w przekazy duchowe, święte księgi, zaglądam tam, gdzie nauka i technologia jeszcze nie dotarły i musi wystarczyć wiara.

Po Artelis spodziewam się…

radości i spełnienia we współpracy z taki samymi pasjonatami jak ja:-)

Lubię gdy...

...marzenia się spełniają, cele realizują, a dookoła śpiewają ptaki i pachnie kwiatami i wiatrem...

W ludziach cenię...

życzliwość, szczerość, otwarty umysł, pasję, umiejętność przyznania się do błędu

Pokaż więcej

Profil

Ewa Życińska

Autor
Napisz wiadomość

Przepis na życie: Składniki: 6 filarów poczucia własnej wartości Brandena, 7 nawyków skutecznego działania Coveya 14 kardynalnych prawd rozwoju duchowego przyprawy: wiara w to, czego nie widać i analiza tego, co można odebrać pięcioma zmysłami Wykonanie: Ćwicz codziennie, w każdej sytuacj ...

Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:25990

Data urodzenia:
1975-09-19
Dołączył:
2012-03-29 12:04:01
Miasto:
Łódź
Województwo:
Łódzkie

Ostatnie logowanie:
21-08-2022