Profil Użytkownika

Co to jest softshell

Rodzaj: Artykuł

Softshell? Co to właściwie jest i czy naprawdę go potrzebuję? To pytanie zadają sobie osoby, które kompletują wyposażenie na górskie wyprawy, wiedząc, że ubiór w góry powinien składać się z trzech warstw: bielizny termoaktywnej, warstwy termicznej (np. polara) oraz warstwy zewnętrznej chroniącej przed wiatrem i deszczem.

Odpowiednia mapa turystyczna

Rodzaj: Artykuł

Mapa jest tym przedmiotem, który koniecznie należy zabrać ze sobą, wybierając się na wycieczkę. I chociaż nowe technologie dają wiele możliwości, to jednak mapa turystyczna zapewnia najwięcej bezpieczeństwa podczas wędrówek.

Magnezja wspinaczkowa - jak wybrać?

Rodzaj: Artykuł

Magnezja, czyli biały proszek przypominający talk czy puder często jest niewiadomą dla osób spoza środowiska wspinaczkowego.  Jednak magnezja jest to nic jak nieorganiczny związek chemiczny Mg5(OH)2(CO3)4, czyli hydroksowęglan magnezu. 

Kijki w góry na zimę

Rodzaj: Artykuł

Kijki w góry na zimę Zima w górach,choć piękna może być również kłopotliwa. Przedzieranie się przez zaspy jednak nie zawsze idzie w parze z entuzjazmem podziwiania zimowych widoków. W takich sytuacjach pomoc kijków trekkingowych jest wybawieniem!

Profil

Arek Kudłaty

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:197991

Data urodzenia:
2006-04-02
Dołączył:
2020-03-29 10:29:39

Ostatnie logowanie:
25-06-2020