Profil Użytkownika

Baśniowa kronika

Rodzaj: Artykuł

Religia to ciąg pewnych historycznych zdarzeń, które ukształtowały współczesny wizerunek wierzeń na tej planecie. Ogromna masa ludzi nie ma pojęcia, że ich wiara to nie słowo boże, dotyk Boga, tylko zwykła ludzka chęć jaką jest: posiadanie. Władza, pieniądze, "rząd dusz" to cecha charakterystyczna każdej religii.

Czyściec - Otwarty Fundusz Emerytalny grzeszników.

Rodzaj: Artykuł

W nieskończonej dyskusji o wierze, istnieniu Boga czy to co się stało z Kościołem - jego fekalizacji, religianci argumentują pochodzenie swojej wiary siłą Biblii. Niestety przerażająca większość nigdy nie czytała tego zbioru legend ze zrozumieniem. Polegała wyłącznie na tym co mówili od wieków jej autorzy-kapłani.

Z pamiętnika czerwonego pantofelka

Rodzaj: Artykuł

W batalii, jaka toczy się w społeczeństwie o nauki przedmałżeńskie, religię w szkole, etykę czy wychowanie seksualne, zapominamy, że najbardziej tracą tutaj młode małżeństwa, dzieci wieku szkolnego czy głęboko wierzące społeczności.

Kościół w służbie swastyki

Rodzaj: Artykuł

Pisząc o Kościele nie można pominąć jednego z najbardziej gorących rozdziałów Jego historii–czasu drugiej wojny światowej. Szukając danych najpierw zaglądnąłem na stronę "opoka" dla sprawdzenia co tam piszą religianci. Wrażenie wcisnęło mnie w fotel.

Krótka rozprawka na temat finansów Kościoła w Polsce

Rodzaj: Artykuł

Podmioty kościelne mogłyby być kontrolowane przez organy skarbowe tylko wtedy, gdyby na podstawie dokumentacji można było udowodnić, że niektóre ich przychody podlegają opodatkowaniu, bo pochodzą z działalności gospodarczej. Tyle że nie można tego zrobić, bo nie istnieją zapisy księgowe pozwalające to stwierdzić.

Profil

Rafał Mroczkowski

Autor
Projektowanie stron internetowych, banerów reklamowych, pozycjonowanie stron, pisanie artykułów na zamówienie, opisów firm,
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:17837

Data urodzenia:
1979-07-25
Dołączył:
2011-01-20 15:46:51

Ostatnie logowanie:
10-09-2014