Profil Użytkownika

Lubię gdy

,,,biorą ryby:)

Pokaż więcej

Ponadczasowa aranżacja ściany

Rodzaj: Wiedza

W obecnym sezonie królują pastele, jeszcze niedawno modne były czyste, żywe barwy, czy powinniśmy malując ściany podążać z modą, czy raczej zdać się na rozwiązanie ponadczasowe i czy takie w ogóle istnieje?

Potrawa łącząca narody

Rodzaj: Wiedza

Każdy wie, że podstawową potrawą kuchni włoskiej jest pizza. Je się ją na całym świecie - począwszy od Ameryki, przez Europę a skończywszy na Azji i Australii.

Napisz mi tekst

Rodzaj: Wiedza

Znaczny wzrost zainteresowania szeregiem rozwiązań i możliwości dostępnych w oparciu o użycie sieci Internetu przyczynił się bez wątpienia do powstania nowych profesji jak i udanych zmian w tych już istniejących.

Aranżacja i harmonia

Rodzaj: Wiedza

Umiejętnie dobrane wykończenie wnętrza każdego mieszkania przyczynia się nie tylko do jego estetycznego wyglądu, lecz także świadczy w znacznej mierze o dobrym smaku i stylu jego gospodarza.

Organizujemy wyjazd na biwak

Rodzaj: Wiedza

Zapadła decyzja –wyjeżdżamy na biwak. No i zaczynają się ogólne przygotowania poprzedzające proces wyjazdu. Od czego zacząć i co należy ze sobą koniecznie zabrać, aby nasz wypoczynek na łonie natury był bezpieczny i satysfakcjonujący.

Profil

Zbigniew_

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:15942

Data urodzenia:
1970-09-10
Dołączył:
2010-09-10 08:45:12
Województwo:
Warmińsko-mazurskie

Ostatnie logowanie:
15-12-2019