Profil Użytkownika

Kobieta XXI wieku. Matka, żona i...bizneswoman.

Rodzaj: Artykuł

Zawsze ma mnóstwo spraw na głowie. Zaprowadzić dzieci do przedszkola, ugotować obiad, posprzątać, zrobić zakupy. Dochodzi jeszcze praca zawodowa i obowiązki z nią związane. Ale przecież kobieta XXI wieku żadnej pracy się nie boi. Jest gotowa na wiele, by połączyć życie zawodowe z rodzinnym.

Jak urządzić kuchnię dla dużej rodziny?

Rodzaj: Artykuł

Jest najważniejszym miejscem w domu. To tutaj toczą się poranne rozmowy, mam piecze pyszne ciasteczka, a tata pijąc kawę, czyta poranną gazetę. Kuchnia jest miejscem, w którym toczy się całe domowe życie. Trzeba więc dokładnie przemyśleć to, jak ją urządzić, aby była funkcjonalna i ładna.

Magia stadionów. Najlepsze stadiony europejskie.

Rodzaj: Artykuł

Football to jeden z najpopularniejszych sportów świata. Nic więc dziwnego, że stadiony piłkarskie, to coś więcej niż zwykłe obiekty sportowe. Dla wielu osób są to wręcz miejsca kultu. Na niektórych stadionach rozgrywały się historyczne mecze, co dla prawdziwych fanów piłki nożnej wiąże się z ogromnymi emocjami. 

Efektywna gospodarka magazynowa kluczem do sukcesu!

Rodzaj: Artykuł

Efektywna gospodarka magazynowa może przynieść bardzo duże korzyści. W ten sposób da się usprawnić i zoptymalizować wiele procesów magazynowania takich jak: efektywne wykorzystanie przestrzeni, utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych, zarządzanie czy inwentaryzacja. 

Profil

Justyna Laskowska

Autor
Artykułów:
11
Kod partnerski:
/p:15488

Data urodzenia:
1987-07-08
Dołączył:
2010-07-20 20:13:02
Miasto:
Kazimierz Biskupi

Ostatnie logowanie:
03-03-2014