Profil Użytkownika

Praca

Prowadzę Galerię Luster w Internecie www.galerialuster.pl

Zainteresowania

wystrój wnętrz, sport - jeździectwo

Pokaż więcej

Artystyczne lustro - ponadczasowy prezent

Rodzaj: Artykuł

Lustro artystyczne może być niezwykłym prezentem. Przez swój osobliwy urok może nie tylko stać się wyjątkową oozdobą wnętrza obdarowywanej osoby, ale również może być przedmiotem, który będzie nosił w sobie znamię doniosłości momentu, charakter chwili, kiedy zostało podarowane. Czy trzeba wczegoś więcej oczekiwać od prezentu?

Dla nieśmiałych....... lustro

Rodzaj: Artykuł

Lustra to przedmioty niezwykłe. Potrafią obserwować nas, spoglądać na na w jedyny w swoim rodzaju sposób. Wieszając je w naszym domu nie  traktujmy lustra przedmiotowo. Ono potrzebuje własciwej oprawy, wówczas to co odbije, nabierze odpowiedniej wartości, znaczenia - bo przecież nierzadko odbija właśnie nas samych.

Podróż sentymentalna

Rodzaj: Artykuł

Zwierciadłom przypisywano od wieków magiczne zdolności obnażania wnętrza człowieka. Niektóre podania i legendy donoszą o czarodziejskich lustrach, które potrafiły zawładnąć duszą patrzącej w nie osoby. Czy tak jest naprawdę?

Ale o co chodzi?

Rodzaj: Artykuł

... chodzi o to, że lustro ma działanie magiczne. Sprawia, że piękniejemy, stajemy się prawdomówni, czasem obnaża nasze kłamstewka, a czasem nas upomina pokazując nam prawdziwe oblicze... nasze oblicze!

Profil

Urszula Kowalczuk

Autor
Napisz wiadomość
Prowadzę Galerię Luster w Internecie www.galerialuster.pl
Artykułów:
7
Kod partnerski:
/p:12675

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2009-08-08 14:52:09
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
07-03-2010