Ślub to bardzo ważne wydarzenie, które zmienia całe życie ludzi. Jest to wydarzenie wyjątkowe, zwłaszcza dla pary młodej. Aby utrwalić tak ważne momenty życia można ślub sfilmować. Druga możliwość to zdjęcia ślubne i coś co w ostatnim czasie określa się mianem artystyczna fotografia ślubna. Co kryje się pod tym pojęciem?

Data dodania: 2008-12-18

Wyświetleń: 3372

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Nie każdy fotograf posiada sprzęt i umiejętności, żeby uchwycić i zarejestrować niepowtarzalny klimat tych wspaniałych ale ulotnych chwil i żeby jego zdjęcia można było nazywać artystyczna fotografia ślubna. Jeśli zdecydowaliśmy się już na jakieś miejsce np. Śląsk to poszukajmy kogoś najlepiej z tego rejonu (Katowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice) kto będzie dobrze orientował się w temacie takim jak fotografia ślubna Śląsk. Jeśli zdecydujecie się Państwo wykonywać zdjęcia w miejscu takim jak Śląsk zyskacie wiele ciekawych możliwości na nowoczesny plener ślubny. Klimat śląskich miast i dzielnic często stanowi wspaniałe tło i uzupełnienie dla zdjęć ślubnych, gdzie z powodzeniem kreatywny fotograf ślubny może stworzyć coś co z powodzeniem może być nazwane artystyczna fotografia ślubna. Pamiętajcie Państwo - to, że zdjęcie jest czarno-białe lub w sepii jeszcze nie oznacza, że jest artystyczne. Profesjonalna fotografia ślubna to coś więcej - emocje, uczucia, gesty, ulotne chwile i momenty zatrzymane w kadrze w taki sposób, że nawet po latach oglądając takie zdjęcia czujemy się tak jakbyśmy właśnie tam byli.

Robienie zdjęć w miejscu takim jak np. Katowice to nie tylko wybór przemysłowego, postindustrialnego klimatu Śląskich kopalń czy fabryk ale także świetne tło dla fotografii ślubnej. Profesjonalny fotograf ślubny Śląskpotrafi wykonać zdjęcia ślubne w taki sposób, żeby stanowiły wspaniałą pamiątkę na całe życie. Bardzo często mury opuszczonej kopalni czy rozwalająca się porośnięta mchem ściana opuszczonej hali fabrycznej stanowi świetny element kontrastujący z nieskazitelną bielą i pięknem sukni ślubnejArtystyczna fotografia ślubnato jednak nie tylko miejsca, w których fotograf robi zdjęcia. Przede wszystkim liczą się także umiejętności fotografa – właściwie uchwycona chwila decyduje o tym czy wybrany przez Państwa fotograf ślubny ze śląska zyska uznanie w oczach pary młodej pokazując niepowtarzalne zdjęcia ślubne.

Dlatego zawsze przemyślcie dokładnie swoją decyzję, obejrzyjcie portfolio (dokładnie), umówicie się na spotkanie i od razu na starcie rozwiewajcie wszystkie wątpliwości tak aby później nie być rozczarowanym przeglądając album ślubny.
Licencja: Creative Commons