Łazienka jest jednym z najszybciej wyziębiających się pomieszczeń w mieszkaniu. Zajmujący mało miejsca i wysoce wydajny drabinkowy grzejnik elektryczny łazienkowy to najprostsze rozwiązanie tego problemu. Dlaczego dodatkowe źródło ogrzewania w łazience to mądry wybór? Jak przebiega instalacja grzejników elektrycznych na ścianę?

Data dodania: 2023-11-30

Wyświetleń: 159

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Grzejnik łazienkowy - dlaczego warto wybrać model drabinkowy?

Zalety montażu grzejnika elektrycznego w łazience

Łazienka to najczęściej dogrzewane miejsce w domu, ze względu na wiek, schorzenia lub po prostu na preferencje jego mieszkańców. Elektryczny grzejnik łazienkowy łatwo radzi sobie nie tylko z ciągnącym od płytek chłodem, ale też z wilgocią i mokrymi ręcznikami. To wydajne źródło ciepła, które już w kilka minut po włączeniu jest w stanie przyjemnie ogrzać łazienkę. Grzejniki drabinkowe zapewniają też pełną niezależność od instalacji grzewczych zależnych od spółdzielni mieszkaniowych oraz od domowych źródeł ogrzewania. Nie musisz już rozpalać w piecu, by wziąć przyjemną kąpiel! Grzejnik drabinkowy elektryczny jest też łatwy w montażu - nie trzeba doprowadzać do niego instalacji odpowiedzialnej za dostarczanie i odbiór wody.

Grzejniki łazienkowe elektryczne - modele z termostatem

Każdy grzejnik drabinkowy jest wyposażony w nowoczesny termostat, który reguluje wartość temperatury do ustawionej wysokości, a po jej osiągnięciu wyłącza grzałkę. To właśnie ten ostatni element świadczy o bezawaryjności i wydajności grzejników elektrycznych łazienkowych. W naszym asortymencie sercem każdego grzejnika drabinkowego jest grzałka elektryczna KTX o bardzo niskim zużyciu prądu potrzebnym do rozgrzania poszczególnych prętów.

Estetyka i wytrzymałość - grzejniki elektryczne na lata

Każdy nasz kaloryfer elektryczny łazienkowy może zostać dopasowany do Twojego pomysłu na wystrój łazienki. Dokładne malowanie na kolor czarny, biały lub wybrany pod zamówienie chroni także drabinkę przed wilgocią i związaną z nią korozją. Metalowe pręty nawet w kilka lat po pierwszym podłączeniu zachowają swoją funkcjonalność i wygląd. Montaż także można dopasować do swoich oczekiwań - wymagana jest jedynie bliskość kontaktu. Wystarczy parę mocowań w wybranym miejscu, by grzejnik elektryczny znalazł się na ściance.

Elektryczne grzejniki łazienkowe - ciepło przy minimalnym zużyciu

Grzejniki drabinkowe elektryczne są nie tylko funkcjonalne. Estetyka produktów wyposażonych w klasycznie białą lub dopasowaną kolorem do stylu łazienki drabinkę podbija serca każdego miłośnika urządzania wnętrz. Grzejniki konwektorowe ścienne szybko staną się niezastąpioną częścią Twojej łazienki.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena