Gniazda i łączniki, czyli osprzęt elektroinstalacyjny to elementy, które wpływają nie tylko na estetykę pomieszczeń, ale także na ich funkcjonalność i bezpieczeństwo. Ważna jest odpowiednia norma IP, zamontowane styki ochronne, dopasowanie do charakteru danego pomieszczenia. Urządzając dom, warto wybrać jedną serię o ujednoliconej stylistyce, która pozwoli stworzyć eleganckie i stylowe wnętrza. Doskonałym wyborem jest seria Sonata marki Ospel. 

Data dodania: 2023-11-10

Wyświetleń: 71

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

OPIS, INFORMACJA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Sonata Ospel – seria dla wymagających klientów

To wysokiej jakości osprzęt, który daje szerokie możliwości aranżacyjne i spełnia potrzeby najbardziej wymagających klientów. 

Wybór osprzętu elektroinstalacyjnego

Wybór odpowiedniego osprzętu elektroinstalacyjnego jest bardzo ważnym elementem każdego remontu czy budowy domu. Te niepozorne elementy są bardzo istotne, pozwalają komfortowo korzystać z urządzeń elektrycznych i cieszyć się ich funkcjonalności. Należy zwrócić uwagę, aby wybrane gniazda i łączniki były bezpieczne, posiadały niezbędne atesty i certyfikaty oraz były opatrzone znakiem CE. Do wyboru są produkty montowane podtynkowo lub nawierzchniowo, o różnym przeznaczeniu. Firma OSPEL proponuje serię Sonata o zaawansowanej technologii i wyjątkowym designie. Produkty mają modułowy charakter, który daje nieorganiczne możliwości aranżacyjne. 

Osprzęt elektroinstalacyjny – co jest w ofercie?

W każdym domu niezbędny jest różnego typu osprzęt, który pozwala na wygodne korzystanie z urządzeń elektrycznych. Potrzebne są gniazda, włączniki, łączniki dotykowe, łączniki bezprzewodowe, łączniki schodowe itp. Można wybrać łączniki jednobiegunowe oraz wygodne łączniki podwójne, w formie tradycyjnej oraz z podświetleniem. Łączniki z podświetleniem są dobrym wyborem do korytarza czy piwnicy, pozwalają łatwo znaleźć przycisk w ciemności. Do łazienek i innych pomieszczeń, gdzie mogą wystąpić rozbryzgi wody, polecane są gniazda bryzgoszczelne o IP 44. Wiele osób korzysta z zaawansowanych technologicznie urządzeń, dla nich przydatne będą dobrej jakości gniazda komputerowe, gniazda głośnikowe, ściemniacze, przyciski żaluzjowe oraz dedykowane zaślepki. Klienci, którzy szukają specjalistycznych produktów, mogą wybrać gniazda EURO potrójne, kontakty typu Schuko czy gniazda ekwipotencjalne. Wszystkie potrzebne produkty, pozwalające na kompleksowe wyposażanie instalacji eklektycznej dostępne są z serii Ospel Sonata.

Stylistyka osprzętu elektroinstalacyjnego

Wygląd osprzętu elektroinstalacyjnego regularnie się zmienia, pojawiają się nowe trendy. Obecnie klienci najchętniej wybierają proste, minimalistyczne rozwiązania. W ten trend wpisuje się seria Sonata, która zamknięta jest w kwadracie. Tego typu produkty świetnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach, a bogata kolorystyka pozwala dobrać gniazdo pasujące od reszty wyposażenia. Gniazda i ramki Sonata Ospel występują aż w 6 kolorach. Swoje barwy znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowoczesnych rozwiązań. Dostępne są produkty w kolorze białym, ecru, czarnym, srebrnym, złotym i brązowym. Oprócz kolorów Sonatę wyróżnia też ciekawa faktura. W ofercie firmy są ramki wykonane z wysokiej jakości, oryginalnych materiałów tj. szkło, kamień, aluminium i drewno. 

Gniazda elektryczne do domu i biura

Seria Sonata umożliwia wiele rozwiązań ułatwiających korzystnie z domu czy innego obiektu. Produkty są bezpieczne, wykonane z ogromną dbałością, wpisuję się w różne style architektoniczne. Linia Sonata służy do montażu podtynkowego, nowoczesne gniazda sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurach, hotelach, restauracjach, urzędach. W domach można je umieścić w salonie, korytarzu, kuchni czy łazience. Zawsze wyglądają stylowo i estetycznie. Przyciągają wzrok, świadczą o dobrym guście osoby, która je wybrała. To akcesoria odpowiadające najwyższym standardom technologicznym

Osprzęt elektroinstalacyjny to ważny element, który odpowiednio dobrany, może poprawić korzystanie z domowych sprzętów, a także wpłynąć na estetykę pomieszczeń. Warto sprawdzić, co oferują producenci i wybrać serie, odpowiadającą indywidualnym potrzebom. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena