Roltrans to rodzinne przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozrzutników obornika od wielu lat. Firma dostarcza wysokiej jakości maszyny rolnicze do małych, średnich i dużych gospodarstw na terenie całej Polski, ale również poza jej granicami.

Data dodania: 2023-05-31

Wyświetleń: 112

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Rozrzutniki Roltrans

Wielofunkcyjne maszyny rolnicze

W ofercie Roltrans znajdziemy rozrzutniki obornika o ładowności mieszczącej się w przedziale 4-14 ton. Bez względu na ładowność, wykonane są one z wysokiej jakości stali. Rozrzutniki są bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją oraz innymi uszkodzeniami.

Firma oferuje rozrzutniki o zróżnicowanych parametrach. Rozrzutnik jednoosiowy, rozrzutnik dwuosiowy wyposażony w adapter pionowy lub poziomy – bez trudu znajdziemy model, który idealnie wpasuje się w zapotrzebowanie i oczekiwania nabywcy.

Każdy rozrzutnik obornika Roltrans możemy wykorzystywać do roztrząsania obornika, ale również innych nawozów, wapnia, a nawet nawozów półpłynnych. Ponadto, maszyny mogą służyć do transportowania płodów rolnych. Rozrzutniki Roltrans są aktualnie w trakcie procesu homologacji, już wkrótce będą miały możliwość swobodnego poruszania się po drogach publicznych.

Klienci firmy cenią też to, że pracownicy Roltrans służą wiedzą i pomocą przez cały okres współpracy.

Doświadczenie i elastyczne podejście

Niewątpliwie mocną stroną firmy jest doświadczenie oraz znajomość specyfiki pracy w gospodarstwie. Efektem tego są rozrzutniki obornika „szyte na miarę”. Co to oznacza? Możemy samodzielnie konfigurować parametry, takie jak rodzaj zawierzenia, adapter, przenośnik. Jeśli naszym priorytetem jest zwiększenie ładowności skrzyni możemy zamówić dodatkową nadstawkę. W rezultacie, zakupiona maszyna będzie doskonale wywiązywała się ze swoich zadań i zachowywała najwyższą efektywność.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena