Wakacje z dziećmi nie mogą być nudne. Dzieci chcą się bawić i ciekawie spędzać czas na zabawach i atrakcjach. Chcemy zaproponować Wam pobyt w okolicach Krynicy Zdroju, a dokładniej w Tyliczu.Sprawdźmy razem dlaczego warto tam pojechać.

Data dodania: 2023-05-22

Wyświetleń: 56

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wakacje z dziećmi w górach w Willi u Marty? Postaw na Tylicz i wypoczynek z basenem

Co można robić z dziećmi w Krynicy i okolicach?

Wybierając wakacje w górach z dziećmi w pobliżu Krynicy możecie zapewnić im całkiem sporo atrakcji. Na przykład Muzeum Zabawek "Bajka", ścieżkę "W Koronach Drzew", a tam wspinaczkę na wielką wieżę widokową, przejażdżkę kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką albo "Rajskie Ślizgawki" na Górze Parkowej. Nieco starszym nastolatkom można pokazać różne ciekawe doświadczenia naukowe w Ogrodzie Żywiołów. No i są także czekoladziarnie, lodziarnie i inne miejsca ze smakołykami.

Dla dzieci frajdą może też być wypad za granicę. O "rzut beretem" jest Słowacja. A tam niedaleko piękne miasteczko Bardejów z rynkiem wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W samym Tyliczu znajdziecie zabytkową cerkiew i Sanktuarium Maryjne.

Jak znaleźć noclegi?

W Krynicy jest wprawdzie mnóstwo noclegów ale niestety większość z nich jest zajęta przez kuracjuszy, którzy przybywają tu na leczenie. Pozostałe miejsca są albo bardzo drogie albo niezbyt komfortowe. Dlatego warto szukać w okolicy. Na przykład w Tyliczu lub innych sąsiednich miejscowościach. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło "Tylicz noclegi" (lub podobnie) a na pewno coś ciekawego się znajdzie.

Co brać pod uwagę przy wyborze noclegów dla rodzin z dziećmi

Miejsce musi być pod każdym względem bezpieczne ale też atrakcyjne. Dzieciaki na pewno ucieszą się jeśli będą mogły pluskać się w basenie, albo znajdą jakieś możliwości do zabawy (plac zabaw w ogrodzie lub pokój do zabawy wewnątrz na wypadek gdyby padał deszcz).

Starsze dzieciaki będą zadowolone jeśli znajdą coś dla siebie. Może ściankę wspinaczkową, albo zechcą nauczyć się gry w bilarda. A i rodzicom też przyda się odrobina luksusu (może sauna albo siłownia). Jednym z ciekawszych adresów jakie możemy Wam polecić jest Willa u Marty w Tyliczu.

Tylicz

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena