Każdy człowiek musi choć raz na jakiś czas zatrzymać się i odsapnąć, najlepiej w miejscu dalekim od trosk, wśród ciszy oraz zieleni. Idealnym zakątkiem, żeby zregenerować siły fizyczne i psychiczne są okolice Puszczy Białowieskiej. Równie ważne jest to, by znaleźć idealne miejsce do odpoczynku. Takie zapewnia Enklawa Białowieska!

Data dodania: 2021-10-22

Wyświetleń: 615

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Enklawa Białowieska - miejsce, gdzie rządzi cisza, zieleń i dziewicza przyroda

Zaszyj się w pierwotnym lesie!

Enklawa Białowieska to szereg leśnych apartamentów, w których najważniejsza jest Natura. Rządzi tu zrównoważona turystyka i odpowiedzialny wypoczynek. Komfortowe apartamenty zaszyte w gęstym lesie zapewniają prawdziwym komfort, prywatność i bezpieczeństwo. Są przytulne, w sam raz dla każdego, kto pragnie zwolnić tempo i odpocząć na łonie natury. Zachwyca położenie leśnych apartamentów w samym sercu Puszczy Białowieskiej, otoczonych 200-letnimi dębami. Siła pierwotnego lasu jest tu wszędzie, promieniując niezwykłą uzdrawiającą mocą! Enklawa Białowieska to również Park Rekreacyjny, Park Sensoryczny, bio basen i tereny w sam raz do uprawiania sportu. 

Warto tu być o każdej porze roku

Leśne apartamenty to nowoczesne obiekty stworzone dla różnych gości, aby każdy z nich czuł się tu jak w domu. Przygotowano apartamenty o różnej wielkości, w sam raz dla rodzin z dziećmi, par i grup przyjaciół. Każdy kompleks jest bogato wyposażony, oferuje aneks kuchenny i łazienkę. Duże okna w każdym apartamencie zachęcają, by wypić poranną kawę lub zjeść śniadanie w otoczeniu wspaniałej, dziewiczej przyrody. Niezależnie, na jak długo zamierzamy przyjechać - weekend w lesie, a może dłuższy urlop, mamy pewność, że będzie to pobyt maksymalnie regeneracyjny i w pełni satysfakcjonujący. 

Enklawa Białowieska - to, co najważniejsze

Filozofia Enklawy Białowieskiej to trzy najważniejsze filary: natura, sport i tradycja. Każdy z gości ma nieograniczony dostęp do nieskażonej przyrody, wolnej od ingerencji człowieka czy przemysłu. To wspaniała okazja dla ludzi na co dzień żyjących w zatłoczonych miastach, by odżyć na nowo. Tu nie ma hałasu wielkiego miasta, są odgłosy natury - śpiew ptaków, szum drzew i cisza, wszechobecna cisza. Takie otoczenia zachęca do aktywności, bardziej intensywnego wysiłku, jak i niespiesznych spacerów. Enklawa Białowieska to również szacunek do tradycji, co widać na każdym kroku, m.in. w nowoczesnych aranżacjach wkomponowane są elementy architektoniczne z dawnych lat.

Zdecydowanie warto tu być, niezależnie od pory roku. Po więcej informacji zapraszamy pod adres https://apartamentywpuszczy.pl/apartamenty-w-lesie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena