Okres wiosenno-letni jest bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych. Dla wielu osób oznacza oficjalne rozpoczęcie sezonu urlopowego. I choć okazji do wyjazdu nie brakuje również jesienią czy zimą, to właśnie ciepła, słoneczna aura szczególnie nastraja na wycieczki. Aby znaleźć doskonałe miejsce do wypoczynku bądź na organizację konferencji, wcale nie trzeba podróżować za granicę lub w najbardziej oblegane miejscowości turystyczne. 

Data dodania: 2023-05-02

Wyświetleń: 108

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Urokliwy hotel w mazowieckich Chlewiskach

Nie zawsze pobyt w samym centrum Warszawy, w popularnych kurortach nadmorskich bądź górskich jest tym czego się szuka na odpoczynek. Coraz większą popularnością cieszą się hotele, w których można liczyć na spokój, a jednocześnie przestronne pokoje z klimatyczną restauracją i oryginalnymi atrakcjami. A zatem gdzie znajdują się tego rodzaju perełki i sale konferencyjne dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości?

Wyjątkowe miejsce w mazowieckich Chlewiskach

W poszukiwaniu urzekających miejsc noclegowych poza centrum miasta, w których można liczyć na eleganckie pokoje z obsługą na najwyższym standardzie, warto czasami odejść od utartych kierunków szczególnie w okresie najbardziej intensywnym turystycznie. Luksusowe ośrodki i hotele konferencyjne, gdzie dba się o dobre zdrowie swoich gości, bardzo często znajdują się w klimatycznych okolicach. Należy do nich m.in. Manor House SPA. Obiekt o dogodnej lokalizacji wyposażony również w sale szkoleniowe, znajduje się w pobliżu trasy Warszawa-Kraków. Hotel SPA mazowieckie, to szczególne miejsce z wyjątkową historią i zapleczem turystycznym. Miejsca noclegowe tutaj są połączeniem luksusu z harmonią. W hotelowym SPA ukojenie znajdą miłośnicy zabiegów regeneracyjnych dla ciała i duszy. Natomiast goście poszukujący dodatkowych wrażeń, mogą liczyć na szereg atrakcji niezależnie od warunków pogodowych.

Aktywny wypoczynek z historią w tle

W Manor House SPA z pewnością odnajdą się poszukiwacze historycznych wrażeń. Pałac Odrowążów jest jedną z najstarszych rezydencji ziemiańskich w Polsce. W zwiedzaniu posiadłości obiektu, pomocne są szlaki turystyczne wyznaczone przez hotel. Przemierzając zakątki wyjątkowego parku, można podążać ścieżką o wartości historycznej, edukacyjnej bądź rekreacyjnej w zależności od indywidualnych preferencji gości. Na każdej można się natknąć na zabytkowe relikty przeszłości, a także unikatowe miejsca do medytacji oraz relaksu. Dodatkowo na terenie ośrodka znajduje się również stajnia koni. Manor House SPA, to obiekt dbający o komfort każdego gościa. Dlatego też na jego terenie znajduje się Pensjonat dla koni, a sama przestrzeń sprzyja treningom, jak i organizacji eventów jeździeckich. Kompleks jako obiekt konferencyjny dzięki tego rodzaju atrakcjom, może również służyć organizacji oryginalnych imprez integracyjnych

Hotel dla nawet najbardziej wymagających klientów

Manor House SPA gwarantuje swoim gościom ciszę i bezpieczeństwo. Obiekt przeznaczony jest bowiem dla osób dorosłych. Klimatyczne miejsce zapewnia nie tylko komfort pod każdym względem, ale również odnowę. Pobyt tutaj dzięki technologii 'ożywiania wodą', oczyszcza i zapewnia równowagę mikrobiologiczną. Miejsc noclegowych z tak dużym potencjałem jest niewiele w Polsce. Ukojenie i wypoczynek, odnajdą w ośrodku zarówno single, jak i pary, a także osoby poszukujące regeneracji zdrowotnej. Warto również wspomnieć, że Manor House SPA posiada klimatyczną restaurację z kuchnią polską, wegańską, jak i opracowaną zgodnie z filozofią zdrowej Diety Życia.

Sale konferencyjne

Manor House SPA, to również hotel konferencyjny. Kompleks jak wszystkie obiekty konferencyjne na wysokim poziomie, posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne na każdego rodzaju spotkanie biznesowe. Gocie mają do dyspozycji kilkanaście klimatyzowanych sal konferencyjnych. Każda z nich wyposażona została w nowoczesny sprzęt multimedialny, a w tym m.in. nagłośnienie, ekran, mikrofon, sprzęt tv oraz video. Tak przygotowany hotel konferencyjny w atmosferze luksusu i dostojeństwa, sprzyja szkoleniom o każdym podłożu.

Przeglądając oferty ośrodków wypoczynkowych, warto w pierwszej kolejności odpowiedzieć sobie na pytanie dotyczące własnych oczekiwań względem obiektu. Manor House SPA, to klimatyczne miejsce z historią, a także oryginalne centrum konferencyjne. Można tutaj znaleźć zarówno spokój, jak i sposób na aktywne spędzenie czasu poprzez bliski kontakt z naturą.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena