Lato w Polsce jest niezwykle piękną porą roku, zwłaszcza w górach. Jeśli nie wiesz jeszcze, gdzie się wybrać tego lata, zobacz atrakcyjną ofertę Polanicy Zdrój, którą poznasz po przeczytaniu tego artykułu. Co więcej, z tego artykułu dowiesz się również, gdzie warto zatrzymać się w Polanicy Zdrój oraz jakie udogodnienia czekają na turystów w miejscowości Polanica Zdrój.

Data dodania: 2023-04-28

Wyświetleń: 108

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Polanica Zdrój na lato - gdzie się zatrzymać i co zobaczyć?
  1. Gdzie się zatrzymać w centrum Polanicy Zdrój?
  2. Jakie udogodnienia oferuje w pełni wyposażony apartament?
  3. Co warto zobaczyć w Polanicy Zdrój?

Gdzie się zatrzymać w centrum Polanicy Zdrój?

Aby zobacz wszystkie atrakcje turystyczne Polanicy Zdrój, warto zatrzymać się w centrum Polanicy. Aby spędzić czas w miłej atmosferze i komfortowych warunkach warto wybrać nowoczesne apartamenty Polanica Zdrój. Apartamenty w Polanicy Zdrój są miejscami noclegowymi o wysokim standardzie położone w pięknym otoczeniu górskiego uzdrowiska. Obiekt położony jest blisko szlaków turystycznych, jak i centrum miejscowości Polanica Zdrój.

Jakie udogodnienia oferuje w pełni wyposażony apartament?

Na początku warto zacząć od lokalizacji nowo urządzonego apartamentu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Apartamenty Polanica Zdrój znajdują się w niewielkiej odległości od centrum miasta w budynku wielorodzinnym. Polanica Zdrój w wakacje tętni życiem. To właśnie w centrum miasta są organizowane różnorodne imprezy tematyczne, a także są zlokalizowane regionalne restauracje i liczne kawiarnie.

W apartamentach, do dyspozycji gości oferowane są przytulne pokoje, bezpłatny prywatny parking oraz plac zabaw dla najmłodszych gości. Obiekt również oferuje bezpłatne wifi i jest przyjazny osobom, które pracują zdalnie z apartamentu. Apartament składa się z dwóch sypialni oraz aneksu kuchennego, gdzie można przygotowywać śniadania oraz kolacje. W apartamencie znajduje się część kuchenna – tam jest dostępny stół oraz kanapa, gdzie będziecie państwo mogli odpocząć po całodziennej wędrówce po centrum Polanicy Zdroju.

Co warto zobaczyć w Polanicy Zdrój?

Będąc w Polanicy Zdroju, na pewno nie będziesz się nudził/nudziła. Miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Co więcej, niektóre z nich są całkowicie darmowe, a niektóre wymagają uiszczenia kilku złotowej opłaty wstępu.

Pierwszą atrakcją turystyczną, która kryje się tuż za rogiem apartamentu w Polanicy Zdroju jest Pijalnia Wód Mineralnych, która znajduje się w samym sercu miasta. Następnym punktem, który jest równie chętnie odwiedzany przez turystów z Polski, jak i z zagranicy jest Park Zdrojowy. Jest to miejsce, gdzie możemy podziwiać wiekowe drzewa, a także ciekawe krzewy, które kwitną w różnych letnich miesiącach. Dla bardziej wymagających turystów, którzy pragną chwili relaksu, jest dostępne Spa „Wielka Pieniawa”. Polanica Zdrój to również miejsce, gdzie można poczuć smak adrenaliny. Dla turystów chętnych przygód czeka letni tor saneczkowy o pięknej nazwie „góralka”. W niewielkiej odległości od Polanicy Zdrój znajduje się Kłodzko, a w nim ciekawy obiekt, o nazwie Twierdza Kłodzko. Warto odwiedzić te miejsce, aby dowiedzieć się o historii miasta i tego regionu. Jednak, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o codziennych zwyczajach mieszkańców warto wybrać się na podziemną trasę. Ostatnią propozycją, która również ma wielu sympatyków jest Muzeum Papiernictwa, które jest około 10 kilometrów od Polanicy Zdrój, w Dusznikach Zdroju. Muzeum znajduje się w zabytkowym budynku, który kryje ciekawą historię miasta.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena