Twój znajomy kończy 30 lat, a Ty nie wiesz, co mu podarować? Sprawdź nasze praktyczne propozycje.

Data dodania: 2022-11-23

Wyświetleń: 338

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Idealny prezent na 30. urodziny
  1. urodziny to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. To czas wielu zmian życiowych - zarówno zawodowych, jak i często prywatnych. To dlatego prezent, który otrzymujemy na te urodziny, jest tak ważny. Co podarować komuś, kto kończy 30 lat?

Może to być:

  • prezent nawiązujący do wspomnień
  • prezent zabawny
  • prezent praktyczny
  • prezent w formie bonu/vouchera.

Prezent nawiązujący do wspomnień

Jeśli chcesz podkreślić nie tylko dzień 30. urodzin, ale także swoją relację z jubilatem, wybierz prezent, który to uwypukli. Dobrym przykładem jest foto kalendarz urodzinowy. Opcji jego przygotowania jest kilka. Na każdy kolejny miesiąc możesz dać zdjęcie jubilata z kolejnych etapów jego życia albo wasze zdjęcia, które pokażą wspólnie spędzone chwile. Sprawdzą się też różnego rodzaju kolaże zdjęć czy zestawy filmików z życzeniami od wielu znajomych i rodziny.

Prezent zabawny

Mniej sentymentalny, choć nie zawsze, jest prezent z grupy zabawnych. Może to być np. kubek, koszulka czy fartuszek kuchenny ze śmiesznym napisem. Personalizacja napisu i nawiązanie np. do anegdotki czy powiedzenia 30-latka, wywoła jeszcze lepszy efekt. Śmieszne prezenty to też różnego rodzaju medale, szarfy czy puchary, które wskazują, że to właśnie 30. urodziny.

Praktyczny prezent na 30.

Równie dobrze możesz wybrać prezent praktyczny. Jeśli wiesz, że osoba, która ma urodziny, jest melomanem - kup jej płytę CD, jeśli jest fanem książek - kup jej pozycję ulubionego autora, jeśli lubi malować - kup mu farby lub sztalugę. Ważne, by dobrać prezent do konkretnych pasji i zainteresowań obdarowanego.

Jeśli nie ma on szczególnych pasji, równie dobrze możesz mu kupić coś praktycznego - np. szal z jedwabiu, markową koszulkę czy bluzę, plecak na laptopa, kosmetyki i wszystko to, co da się zużyć na co dzień, a jednocześnie niesie ze sobą wartość większą niż zbieranie kurzu.

Prezent w formie vouchera

Popularne w ostatnim czasie są też prezenty w formie różnego rodzaju voucherów lub bonów. Z jednej strony może to być np. karnet na siłownię czy lekcje tańca, a z drugiej coś bardziej ekstremalnego. Modne są więc vouchery na tor gokartowy, symulator lotów, tunel aerodynamiczny, lot szybowcem, czy skok ze spadochronem. Przemyśl jednak dobrze, czy aby na pewno jubilat znajdzie w sobie odwagę, by skorzystać z takiego prezentu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena