Chcesz, żeby zbliżający się ważny moment na długo zapisał się w pamięci Twoich bliskich? Jego wagę podkreśli niewątpliwie ciekawy upominek. Mowa o medalach, statuetkach i pucharach, które sprawdzają się nie tylko jako nagrody na konkursach i zawodach. Puchary na zamówienie łatwo mogą stać się nietypowym prezentem odpowiednim na wiele okazji, ponieważ można je personalizować i nanieść na ich powierzchnię dowolny tekst. 

Data dodania: 2022-11-17

Wyświetleń: 343

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Medale i puchary jako nietypowe prezenty na urodziny, ślub, czy ukończenie szkoły

W tym artykule podpowiadamy, jak spersonalizować taki upominek w zależności od okoliczności i na jakie okazje się nadaje.

Szukasz dodatku do prezentu? Podaruj bliskim puchar!

Statuetki, puchary i medale okolicznościowe świetnie sprawdzają się w roli upominków wszędzie tam, gdzie świętuje się jakiegoś rodzaju osiągnięcia lub ważne życiowe momenty. Przykładem mogą być na przykład 50. urodziny taty, dla którego z tej okazji wybierze się elegancką statuetkę ze spersonalizowanym grawerem. Taka statuetka stanie się dekoracją domu, która przez długi czas będzie przypominać tacie o jego minionych urodzinach.

Wybierając tekst, jaki ma zostać naniesiony na upominek, warto zastanowić się, czy ma to być poważna dedykacja, czy może humorystyczne hasło. Pod tym kątem dobrym przykładem odpowiedniej okoliczności jest zdanie prawa jazdy przez bliską osobę. Można podarować jej puchar z prostym napisem „Udało Ci się!”, żeby zachować elegancki charakter prezentu. Równie dobrze można podejść do upominku nieco swobodniej i, jeżeli tylko obdarowywana osoba docenia tego typu żarty, wybrać zabawne hasło takie jak „Masz prawo jazdy od kilku dni, a wciąż nikt nie został potrącony!”.

Proste zabawne hasła można łatwo dopasować do wielu różnych okazji. Przykładowo pannie młodej można gratulować znalezienia mężczyzny, który nie zdążył uciec przed ślubem. Decydując się na taki żartobliwy grawer, warto jednak być pewnym, że żart zostanie właściwie zrozumiany przez obdarowywanego. Kiedy nie możesz mieć co do tego pewności ze względu na osobowość danej osoby lub dostojny charakter wydarzenia, bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie postawienie na klasyczną dedykację.

Duży wybór modeli i możliwość personalizacji

Medale i puchary na zamówienie dostępne w Boccale to szeroki wybór modeli, wzorów, a nawet materiałów. Większość z nich dostępna jest w trzech kolorach: złotym, srebrnym i brązowym. Na prezent dobrze jest wybierać głównie złote puchary i medale. Taki upominek ma z reguły świadczyć o byciu w czymś najlepszym, co dobrze odzwierciedla właśnie złoto. Statuetki i puchary są grawerowane za pomocą specjalistycznych urządzeń. Medale również mogą być grawerowane lub, co jest nieco tańszym rozwiązaniem, napis może zostać naniesiony za pomocą specjalnej trwałej wklejki.

Puchary od Boccale wyposażone są w stabilną podstawę wykonaną z marmuru. Ich górna część może być wykonana z metalu bądź plastiku w zależności od wybranego modelu. Większość z nich dostępna jest w różnych rozmiarach.

W sklepie można znaleźć również szklane statuetki, które mogą stać się elegancką i nietypową dekoracją. Szklana powierzchnia umożliwia pełną personalizację wzoru, w tym nawet naniesienie na statuetkę niewielkiej grafiki. W ten sposób można stworzyć całkowicie unikatowy prezent dopasowany nie tylko do okazji, ale przede wszystkim do osoby, która ma go otrzymać.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena