Wybór odpowiedniego prezentu to zawsze sytuacja sprawiająca pewien kłopot. Najlepiej, aby prezent był ładny, gustowny, ale jednocześnie przydatny dla obdarowywanej osoby. Jeśli szukamy prezentu dla kogoś, z kim łączą nas oficjalne relacje, dochodzi kolejna rozterka, a mianowicie - co wypada dać na prezent. Dlatego warto postawić na coś ponadczasowego, a jednocześnie eleganckiego i praktycznego.

Data dodania: 2022-10-24

Wyświetleń: 294

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Pióra z grawerem - pomysł na prezent

Eleganckie pióro dobrej jakości

Choć na co dzień do szybkich notatek w kalendarzu mało kto używa pióra, stawiając raczej na długopis bądź ołówek, a nawet sam kalendarz odchodzi powoli do lamusa za sprawą różnorodnych aplikacji na smartphony, to pióro pozostaje przedmiotem, które dobrze jest mieć. Od czasu do czasu nadchodzi konieczność napisania czegoś odręcznie i ładnie. Przede wszystkim jednak eleganckie pióro z grawerem znanej marki będzie dobrze wyglądało na biurku i sprawiało radość z samego faktu jego posiadania.

Pióra z grawerem - dla kogo na prezent?

Jedną z grup zawodowych, dla których używanie pióra wydaje się częste i naturalne są nauczyciele. Przynajmniej dwa razy do roku: gdy zbliża się Dzień Nauczyciela oraz zakończenie roku szkolnego, rodzice z trójek klasowych zastanawiają się, co kupić wychowawcy klasy w podziękowaniu oraz na pamiątkę. Wybór pióra z grawerem może być w tej sytuacji bardzo dobrym pomysłem. Pióro na prezent to elegancki, odpowiedni, niewprawiający w zakłopotanie, związany z charakterem relacji pomiędzy obdarowaną osobą a tym, kto kupuje prezent. Przy tym nie da się odmówić mu przydatności. Odpowiednio dobrany grawer na piórze zamieni ten przedmiot w wartościową pamiątkę. Pióro Parker z grawerem wydaje się świetnym prezentem dla szefa, czy innej osoby, którą znamy z pracy. Z tego typu prezentu ucieszą się zapewne również ci członkowie rodziny, którzy cenią tradycyjne, ładnie wyglądające przedmioty dobrej jakości.

Czy grawerowanie nie zniszczy pióra?

Eleganckie pióro wieczne bądź kulkowe jako prezent nabierze bardziej osobistego charakteru, gdy umieścimy na nim grawer. Grawer na piórze może być dowolny, choć oczywiście ograniczona jest jego długość. Może być to dedykacja, ważna data, fragment wiersza bądź ulubiony cytat. Oczywiście grawerowanie pióra nie jest konieczne, stanowi jedynie opcję. Nie trzeba jednak obawiać się o jego jakość - grawerowanie nie ściera się i nie blaknie, polega bowiem na wypaleniu laserem wierzchniej warstwy lakieru. Wykonane w odpowiednim miejscu, przez pracownika znającego się na rzeczy na pewno nie uszkodzi pióra i będzie wyglądać estetycznie i ładnie.

Pióra z grawerem stanowią nietuzinkowy i elegancki pomysł na prezent, który można wykorzystać w wielu sytuacjach. Bez względu na to, kim jest obdarowywana osoba, z pewnością doceni kunszt dobrej jakości pióra i osobisty dodatek w postaci wygrawerowanego napisu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena