Pierwsza Komunia Święta to niepowtarzalne wydarzenie w życiu katolika. Emocje i przeżycia związane z uroczystością na długo pozostają z dzieckiem i jego rodzicami. Tradycją stało się wręczanie prezentów dla dziecka przystępującego do sakramentu komunii. Upominki o charakterze pamiątkowym mają szczególną wartość, ponieważ będą towarzyszyły obdarowanej osobie przez wiele lat. Wybierając prezent na komunię, zwracajmy uwagę nie tylko na jego estetykę, ale również na trwałość i ponadczasowość.

Data dodania: 2022-05-02

Wyświetleń: 420

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Obrazki na I Komunię Świętą

Posrebrzane obrazki na komunię

Srebro to szlachetny metal charakteryzujący się pięknym połyskiem, trwałością i uniwersalnym charakterem. Kruszec ma szerokie zastosowanie w przemyśle jubilerskim i dekoracyjnym. Posrebrzane dewocjonalia od lat należą do najchętniej wybieranych prezentów z okazji chrztu, komunii lub bierzmowania. Efektowne obrazki wykonane są najczęściej z drewna, metalu i warstwy srebra o próbie 925. Dodatkowo zabezpiecza się je ochronną warstwą lakieru. To sprawia, że przez lata zachowują swój blask i nie ciemnieją.

Kunsztownie wykonane obrazki to doskonały pomysł na pamiątkowy prezent. Obrazek na komunię z religijnym motywem to nadzwyczajna dekoracja dziecięcego pokoju i niezwykła pamiątka doniosłych chwil. W zależności od potrzeby upominek można postawić na komodzie lub powiesić na ścianie.

Najczęściej umieszczanymi wzorami na obrazkach jest Święta Rodzina, Anioł Stróż lub Hostia. Nieodłącznie kojarzą się one z uroczystością. Coraz popularniejsze są obrazki z dzieckiem przystępującym do sakramentu komunii.

Nowością na rynku są obrazki wykonane z materiału MIRO-SILVER®. Jest to nowoczesny surowiec pokryty warstwą czystego srebra. Ten wyjątkowy metal jest jeszcze bardziej odporny na odkształcenia mechaniczne i ciemnienie. Perfekcyjnie odbija światło, co podkreśla szlachetność srebra.

Dedykacja na obrazku na Pierwszą Komunię Świętą

Możliwość personalizacji to kolejny atut obrazków na komunię. Dowolna dedykacja najczęściej umieszczana jest na tabliczce znajdującej się z tyłu produktu. Technika grawerunku laserowego, którą wykonywany jest tekst, zapewnia trwałość i nienaganny styl. Życzenia na obrazku sprawią, że podarunek nabierze osobistego charakteru i zawsze będzie przypominał dziecku o uroczystości i bliskich osobach.

Wartość emocjonalna upominku wzrasta, kiedy jest on dopasowany do osoby i wydarzenia. Wybierając dedykację, możemy posiłkować się wzorami umieszczonymi na stronie: alechrzest.pl lub przesłać własny projekt. Może to być tekst, jak również grafika.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena