W poszukiwaniu ciekawych pomysłów na aranżację wnętrza wiele osób skupia się na dekoracji ścian. To ważny element całego pomieszczenia, dlatego warto poświęcić mu nieco uwagi. Jeżeli chcesz, aby było modnie i niebanalnie – postaw na plakaty. Szczególnie że możesz wybrać je z bogatej bazy projektów, jak również przesłać własne zdjęcia do wydrukowania. Co sprawdzi się lepiej?

Data dodania: 2021-11-15

Wyświetleń: 352

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Aranżacja wnętrza plakatami: gotowy wzór, czy własne zdjęcia?

Gotowe plakaty do twoich wnętrz

Plakaty cieszą się sympatią, jako nowoczesny, pasujący niemal wszędzie dodatek do wnętrz. Choć mają wiele zalet, to jednak nie są wolne od wad. Zdarza się, że lepszej jakości produkty sporo kosztują, bo kupujesz nie tylko sam produkt, ale często też autorski projekt artystyczny. Drugim zarzutem wobec gotowych grafik jest to, że są powtarzalne i mało zaskakujące. Łatwy dostęp sprawia, że każdy może kupić dany plakat i powiesić go w swoim domu. Trudno w ten sposób podkreślić swoją osobowość, indywidualizm i oryginalny charakter nieruchomości.

Są jednak powody, dla których warto zdecydować się na zamówienie gotowego plakatu. Głównym atutem jest ekspresowy czas realizacji, ale nie tylko.

Dlaczego warto zamówić gotowy plakat?

  • Wiesz, że po wywołaniu będzie on wyraźny i zachowa głębię kolorów, nie rozpikseluje się i nie straci na wyrazistości.
  • Cały proces – od momentu wybrania gotowego plakatu, aż po jego odbiór – odbywa się szybko i już niebawem możesz cieszyć się swoją dekoracją.
  • Możesz wybierać spośród dziesiątek wzorów, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie plakatu do wnętrza, tak pod względem kolorów, jak również stylu.

A co, jeśli zechcesz zamówić mniej oczywisty wydruk dla siebie – do domu lub biura? Możesz to zrobić, zlecając wykonanie odbitki ze zdjęcia, które sam prześlesz do laboratorium.

Plakat z własnego zdjęcia – spersonalizowana dekoracja

Możliwość zamówienia plakatu z własnego zdjęcia to niezwykła okazja do tego, aby spersonalizować wystrój wnętrza i dodać mu niepowtarzalnego charakteru. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nikt i nigdzie nie ma takich samych dekoracji. Ponadto warto wykorzystać ten pomysł również wtedy, gdy zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie, np. z okazji parapetówki czy rocznicy.

Co można wywołać?

  • Krajobraz – jeżeli zrobiłeś zdjęcie urokliwego pejzażu, wywołując je i wieszając na ścianie, będziesz mógł stale przywoływać miłe wspomnienia z ostatniego wyjazdu czy wakacji.
  • Zdjęcie rodzinne lub z przyjaciółmi – twoi bliscy mogą być zawsze przy tobie. Wybierając do wydruku plakat ze zdjęcia, które przedstawia członków rodziny lub znajomych, zyskasz efektowny element dekoracji. Nie będzie wątpliwości, kto mieszka czy pracuje w danym miejscu!
  • Grafikę abstrakcyjną – na plakacie może być naniesione nie tylko zdjęcie, ale też grafika. Abstrakcyjna, kolorowa, stworzona przez ciebie albo przyniesiona przez dziecko z przedszkola. Właściwie nie ma rzeczy niemożliwych.

Wywołaj zdjęcie na matowym papierze, opraw je w antyramę i gotowe! Postaw przy tym na większy format, aby twój wydruk dobrze prezentował się na ścianie i stanowił jej rzeczywistą ozdobę.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena