Trzeba sobie zdać sprawę, że ciągle wszystko podąża ku lepszemu. To co kiedyś wystarczało, dzisiaj może nie spełniać podstawowych kryteriów. Technologia zawarta w tak niewielkich mechanizmach jakimi są zamki w ostatnich latach poszła znacząco do przodu, niestety razem z nią krok od przodu postanowili pójść złodzieje i włamywacze.

Data dodania: 2021-10-26

Wyświetleń: 381

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wkładki Gerda do zamków

Wkładka Gerda do zamka drzwi zewnętrznych

Wiele firm i producentów oferuje różne rozwiązania, mogą one dotyczyć wymiany całych drzwi na nowe z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, które będą nas chronić. Możemy również zamontować pomocnicze zamki do drzwi, które w jakimś stopniu sprawią, że zwiększy się nasze bezpieczeństwo. Jednak najlepszym rozwiązaniem może okazać się zamek gerda wkładka bo o niej tutaj jest mowa. To skuteczne, na pewno jedno z lepszych rozwiązań, które skutecznie może chronić zamek przed rozwierceniem bądź rekombinacją kodu klucza. To rozwiązanie jest przede wszystkim dla osób szukających najlepszych sposobów antywłamaniowych, które nie zmuszają nas do kupna oraz wymiany całych drzwi. Wystarczy jedynie wymienić wkładkę do drzwi, która podczas wielu testów uzyskała bardzo dobre oceny i teraz może się pochwalić certyfikatami oraz wieloma atestami gwarantującymi swoim użytkownikom bezpieczeństwo na wysokim poziomie. To rozwiązanie nie należy do najtańszych, ale na pewno jest tańsze od kupna nowych drzwi, które czasem mogą oferować mniej niż zamki gerda wkładki. Dodatkowo charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, nie powinny więc sprawić wielu trudności.

Jak wybrać odpowiednią wkładkę do drzwi

Jest wiele modeli wkładek, więc możemy wybrać tę, która będzie nam najbardziej odpowiadała. Mogą to być wkładki standardowe, wkładki z gałką, wkładki z pokrętłem czy wkładki CL. Każda z nich posiada atesty bezpieczeństwa, więc kupując ten produkt możemy byś spokojni, ponieważ przejście takich zabezpieczeń jest bardzo trudne a wręcz nie możliwe. Przed zakupem warto zapoznać się ze wszystkimi elementami, a przede wszystkim ich wymiarami. Można również montować zamek wraz z https://www.abc-zabezpieczen.pl/ , co uchroni nas przed błędami w montażu.


Często zdarza się że kupując nie zwracamy uwagi na wymiary będąc pewnym, że w tym wypadku wymiary nie mają znaczenia i wkładka będzie pasować. Niestety nie zawsze tak bywa. Mając na uwadze przede wszystkim swoje bezpieczeństwo warto zainwestować w takie szczegóły, które mogą kiedyś sprawić, że nie zostaniemy obrabowani. Takie rozwiązanie wiąże się z jednorazowym kosztem na długie lata, a dzięki temu będziemy mogli spać spokojnie niczego się nie obawiając.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena