Śledzisz na bieżąco promocje Orange? Czekasz na atrakcyjne zniżki? Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd aktualnych okazji z oferty Orange. Sprawdź, z jakich promocji możesz skorzystać z rodziną z okazji nowego roku szkolnego

Data dodania: 2021-08-31

Wyświetleń: 530

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Specjalne oferty w Orange na rozpoczęcie roku szkolnego

Promocje Orange

Oferta Orange jest bardzo rozbudowana – znajdziesz w niej m.in. kilka abonamentów komórkowych, internet światłowodowy, pakiety telewizyjne czy pakiety Orange Love, które łączą najważniejsze usługi telekomunikacyjne.

Obecnie na stronie operatora możesz znaleźć m.in. poniższe promocje.

Gigapaka, czyli drugi smartfon w prezencie

W Orange od czasu do czasu możesz kupić dwa smartfony praktycznie w cenie jednego (za drugi płacisz tylko 1 zł). Tak jest też w tym przypadku. Do wyboru masz kilka zestawów, m.in.:

  • Xiaomi Redmi 9C NFC + Xiaomi Redmi 9A,
  • Oppo A54 5G + Oppo A15,
  • Xiaomi Redmi Note 10S + Xiaomi Redmi 9A.

Jest to świetna opcja, gdy chcesz wymienić telefon na nowy i jednocześnie sprezentować drugi bliskiej osobie, np. swojemu dziecku, które rozpoczyna nowy rok szkolny.

Dowiedz się więcej: https://www.orange.pl/lp/gigapaka

Orange Światłowód do 1 Gb/s taniej o 240 zł przez rok

Inną ciekawą promocją jest ta dotycząca zniżki na światłowód. Jeśli w pakiecie Orange Love wybierzesz światłowód z prędkością do 1 Gb/s, w skali roku oszczędzisz 240 zł.

W pakiecie poza światłowodem znajduje się też bogata oferta telewizyjna oraz abonament komórkowy. Możesz też dobrać gigapakę – czyli opisany wyżej zestaw telefonów, w którym jeden kosztuje tylko 1 zł.

Światłowód sprawdzi się idealnie podczas pracy i nauki, a także rozrywki. Dzięki niemu cała Twoja rodzina będzie bez problemu uczestniczyć w wideokonferencjach, oglądać filmy i grać online.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/pakiety/love-z-telewizja


Oferta tygodnia w Orange

W Orange każdego tygodnia pojawia się także oferta specjalna – możesz w niej znaleźć smartfony i inne urządzenia tańsze nawet o kilkaset złotych.

Sprawdź, co aktualnie znajduje się w tygodniowej ofercie specjalnej Orange – https://www.orange.pl/lp/oferta-tygodnia.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena