Przedpokój to miejsce, gdzie witamy swoich gości. Chcemy, żeby już od progu czuli się u nas jak najlepiej. Pomoże w tym odpowiedni nastrój panujący w mieszkaniu. Jak go stworzyć? Odpowiedzią są meble do przedpokoju, podkreślające charakter wnętrza. 

Data dodania: 2021-01-20

Wyświetleń: 474

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wybieramy meble do przedpokoju w nowym mieszkaniu

Meble do holu zgodne z naszym gustem

Meble najlepiej dobrać w zależności od stylu, w jakim chcemy urządzić mieszkanie. Warto zastanowić się nad tym, jaki styl najbardziej do nas przemawia. Jeśli nie mamy określonej wizji, lepiej postawić na klasyczne, sprawdzone elementy. Możemy inspirować się także aktualną modą, choć pamiętajmy, żeby zachować zdrowy rozsądek. Czasem lepiej wybrać rozwiązania wygodne i bliższe naszemu gustowi niż trendowy fotel, którego będziemy chcieli się pozbyć po miesiącu. Od lat lubiane są meble do przedpokoju drewniane. Być może za sprawą naturalnego efektu, który tworzą w pomieszczeniach, a także trwałości.

Szafki na obuwie, regał przyścienny na płaszcze

Pamiętajmy, że meble do przedpokoju pełnią także funkcję bardzo praktyczną. Przede wszystkim powinny pomieścić naszą kolekcję obuwia, płaszczy i akcesoriów, na przykład czapek, kapeluszy, szalików i rękawiczek. Dlatego właśnie potrzebujemy elementów wzajemnie uzupełniających się, takich jak szafki, pufy czy pojemny stojak na obuwie.

Oryginalnym rozwiązaniem pełniącym dwie funkcje naraz, jest wieszak przypominający krzesło. Na górnej części możemy zawiesić płaszcz, natomiast na dolnej półce możemy położyć akcesoria. Dolna część może nam służyć także do ubierania butów, jako alternatywa dla pufy.

wieszak avenir

Natomiast regały z półkami i drążkami sprawdzą się na zawieszanie ubrań na wieszakach. Zajmują one niewiele miejsca, a pozwalają na zawieszenie potrzebnych ubrań — płaszczy i kurtek. Dzięki temu nie musimy szukać w mieszkaniu miejsca na przechowywanie ubrań poza sezonem.

regał przyścienny Avenir

Obowiązkowym elementem przedpokoju jest także lustro. Możemy wybrać lustro z ozdobną ramą lub bardziej uniwersalne, z metalowym wykończeniem. Jeśli lubimy eksperymentować także z formą, możemy zdecydować się na lustro stojące zamiast zawieszanego na ścianie. Lustro z pewnością doda charakteru wnętrzu. Na dużym lustrze stojącym możemy także przewiesić lekkie torebki, szale, naszyjniki, a nawet lampki. W ten sposób dodamy mu oryginalnego wyglądu.

 

lustro stojące ABM

Przedpokój nie musi być nudnym miejscem, które służy wyłącznie do odwieszania ubrań. Może stać się istotną częścią domu i mieszkania, za sprawą stylowych mebli. Musimy tylko zapytać siebie, jaki styl jest nam bliski, a wymarzony przedpokój stanie się przyjemnym miejscem dla nas i naszych gości.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena