Aby oddychać czystym powietrzem, nie trzeba wcale jechać w góry. Wystarczy, że w twoim domu będzie stał dobrej klasy oczyszczacz. Jakość powietrza znacząco przekłada się na stan zdrowia. Oprócz tego wpływa na takie aspekty, jak samopoczucie, czy umiejętność koncentracji. Dobrze zatem zadbać o powietrze zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Oczyszczacz IDEAL AP 40 Pro sprawdzi się w tym doskonale.

Data dodania: 2021-01-13

Wyświetleń: 495

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Niewielki, ale skuteczny oczyszczacz powietrza - IDEAL AP 40 Pro.

Mały i wydajny

Pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy od pierwszej chwili, to niewielki rozmiar, okrągły kształt i to, że oczyszczacz jest lekki. Urządzenie to odbiega designem od innych oczyszczaczy. Jego linia jest subtelna, przez co oczyszczacz dobrze skomponuje się z wnętrzem i będzie niemal niewidoczny. Pomimo to wykazuje się rewelacyjną wręcz skutecznością.

Przepływ powietrza jest na poziomie 390 m3 w ciągu jednej godziny, co oznacza, że oczyszczacz dobrze poradzi sobie z oczyszczaniem w pomieszczeniu do 55 m2. W czym tkwi sekret? Przede wszystkim jest to filtr 360°, warto więc przyjrzeć mu się nieco bliżej.

Innowacyjne rozwiązanie, które zwiększają efektywność

Konstrukcja uwzględniająca filtr 360° wiąże się z tym, że w tym samym czasie urządzenie zasysa powietrze z każdej strony. Jest to czymś, czego w innych oczyszczaczach się nie znajdzie. Drugim czynnikiem, jaki wpływa na tak rewelacyjną wydajność jest sam filtr HEPA H14. Znajduje się w nim 370 gramów węgla i składa się z 5 warstw. Jego producentem jest firma Fredenberg, światowy lider w produkcji filtrów.

Patrząc na ten oczyszczacz, można odnieść wrażenie, że składa się on jedynie z okrągłego filtra i wentylatora, ale jest w nim trochę więcej. Przykładowo ma trzy czujniki, które informują o tym, czy w powietrzu obecne są lotne związki organiczne, pyły PM2.5 i nieprzyjemne zapachy. Urządzenie działające w trybie automatycznym będzie dostosowywało działanie do tego, jakie jest zanieczyszczenie w pomieszczeniu. Potwierdzeniem skuteczności tego oczyszczacza są liczne certyfikaty, jakie uzyskał po szczegółowych badaniach.

W trosce i komfort użytkowania

Już sama funkcjonalność oczyszczacza prezentuje się imponująco, ale producent poszedł o krok dalej i dopracował je także pod względem wygody korzystania. Jednym z dodatków, których nie mają inne urządzenia z tej kategorii, jest możliwość sterowania za pomocą WiFi. Nie trzeba podchodzić i manualnie przestawiać trybów. Wystarczy zainstalować aplikację mobilną i sterować z dowolnego miejsca.

Wśród innych udogodnień jest programator czasowy, dzięki któremu można dokładnie zaplanować czas uruchomienia lub wyłączenia urządzenia. Jeżeli użytkownik ma małe dzieci, nie musi się obawiać tego, że dziecko przełączy ustawienia, bo oczyszczacz IDEAL AP 40 Pro posiada blokadę rodzicielską. Kiedy się z niego nie korzysta, można go schować do estetycznego pokrowca.

Jeśli jesteś zainteresowany tym urządzeniem i chcesz dowiedzieć się więcej na temat jego specyfikacji, koniecznie zobacz na: https://zdrovi.pl/produkt/ideal-ap-40-pro.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena